Abdullah Gül oyunu kullandı: İnşallah her şey güzel olur

6353 izlenme2019-06-23 12:20:36
Reklamlar
11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yenilenen İstanbul seçimi için oyunu Beykoz'da kullandı. Açıklama yapan Gül, "Önümüzde uzun 4 buçuk yıl gibi uzun bir dönem var. İnşallah her şey güzel olur, iyi olur" dedi.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Seçimleri için oyunu Beykoz'da kullandı. Gül, "Önümüzde uzun 4 buçuk yıl gibi uzun bir dönem var. İnşallah her şey güzel olur, iyi olur" diye konuştu.

Çubuklu Mahallesi'ndeki Şehit İsmail Kefal İlkokulu'na eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte gelen Abdullah Gül, oy verme sırasında ki vatandaşları beklerken sandık görevlileri ile sohbet etti. Gül çifti, oylarını "1145" numaralı sandıkta kullandı.

"İNŞALLAH HER ŞEY GÜZEL OLUR"

Abdullah Gül oyunu kullandıktan sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, "Bir kez daha vatandaşlık görevimizi yerine getirerek oyumuzu kullandık. İnşallah memleket için Türkiye için hayırlı olsun. Önümüzde uzun 4 buçuk yıl gibi uzun bir dönem var. İnşallah her şey güzel olur, iyi olur. Memleket için vatandaşların beklentileri var ve önümüzde yeni bir seçim olmaması Türkiye için büyük bir avantaj." şeklinde konuştu. DHA

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li başkan, 'MHP'lileri işe almam' dedi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya saat satan Afrikalılardan yanıt Hoca Efendi Hazretleri'nden Gavs Hazretleri'ne! ‘AKP, iddiaları çürütürken doğruladı’

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Fatih Altaylı: 23 Haziran’da sandıktan ne çıkar?