AKP'liler canlı yayında birbirine girdi

2974 izlenme13 Eylül 2019
Reklamlar
Habertürk’te Mehmet Akif Ersoy’un sunduğu Nedir Ne Değildir programında konuk olan gazeteci Kemal Öztürk ile Doç. Dr. Selman Öğüt birbirine girdi.

AKP’deki ihraçların konuşulduğu programda Kemal Öztürk, iktidarın yönünü değiştirdiğini ve Erdoğan’ın AKP içerisinde “bir grup” tarafından yanlış yönlendirildiğini söyleyince ortalık karıştı. 

Grubun adını vermeyen Özkan, “Selman Öğüt’in arkadaşları” diyerek sosyal medya trollerinin türediğini AKP’nin önde gelen isimlerinin FETÖ vari operasyonlarla itibarsızlaştırıldığını söyledi. 

Kendisine iftira atıldığını belirten Selman Öğüt “Siz herkesi kendiniz gibi biliyor olabilirsiniz. Böyle bir şey söylüyorsanız iftira ediyorsunuz” diye araya girince tartışmanın fitili ateşlenmiş oldu. 

Selman Öğüt Kemal Öztürk’e “Yarın bütün özgür medyada sizi kınayacaklar. Bunlar FETÖ taktikleri. İftira atmak FETÖ taktikleridir. FETÖ taktikleri ile insanların üzerine geliyorsunuz. Sert yapıldığını görünce de geri vites yapıyorsunuz” dedi. 

Bu sözler üzerine stüdyo daha da gerildi, program ikili arasındaki tartışmaya dönüştü.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tüketiciye at ve domuz eti yediren firmalar açıklandı İstanbul'da esaret altındaki kurdun inanılmaz görüntüsü! Ateşkes taslak metni sızdı: Türkiye Libya’ya asker göndermeyecek! Saray'da görev yapanlara yüzde 500 zam müjdesi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
TBMM'den geçti: Peki kim ne dedi?