Home
19 Nisan 2019 ( 3227 izlenme )
Reklamlar

AKP-MHP arasında ‘Elazığ’ krizi!

Yerel seçimlerin ardından Palu’dan Belediye Başkanlığına seçilen AKP’nin adayı Efrayim Ünalan’la ilgili MHP İl Teşkilatı, YSK’ya olağanüstü itirazda bulunduğu öğrenildi.

MHP İl Teşkilatı, Efrayim Ünalan'ın cezasının bulunduğu mazbatanın, ikici sırada bulunan MHP adayı Muhammed Septioğlu'na verilmesi konusunda seçim kuruluna itiraz ettiği öğrenildi. MHP'nin itiraza gerekçe olarak Ünalan’ın “Sahte fatura düzenlemekten” hakkında kamu davası açıldığı gösterildi.

Elazığ il seçim kurulu incelemeyi yaparak MHP'ye gerekli bilgiyi vereceği öğrenildi.

Ünalan’ın bu iddialarla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle;

“Bazı basın yayın organlarında ve sosyal medyada, şahsımla ilgili sürmekte olan hukuki bir sürece dair gerçek dışı bazı iddia ve karalamalar yayımlanmaktadır. Bahse konu olan hukuki süreç devam etmektedir, kesinleşmiş bir durum söz konusu değildir. Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi adına bu açıklamayı yaptığımı belirtir, saygılarımı sunarım.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kabataş yalancısına da bir haller oldu.. AKP ortak aklı devreye sokmadı AK Parti'de 2 isim istifa etti! Haberler peş peşe geldi Recep Tayyip Erdoğan, grup toplantısında bağış çağrısı yaptı! CHP'li Milletvekili Mustafa Adıgüzel, Hekimoğlu dizisindeki yatak sahnesine TBMM'de tepki gösterdi