Home
27 Nisan 2020 ( 1634 izlenme )
Reklamlar

AKP'ye oy vermeyen vatandaşlara ağır hakaret

Sabah yazarı Engin Ardıç; Meral Akşener, Ali Babacan, Temel Karamollaoğlu, Ahmet Davutoğlu gibi parti liderlerine oy veren vatandaşlara hakaretler savurdu.

Sabah Gazetesi yazarı Engin Ardıç, 'Kürt ayrılıkçılarının Kemalistler'e 'Tayyip'e karşı birleşik cephe' dayattığını' söylediği yazısında, "Faşist gazetenin çok bilinçli olarak yaptığı Gül, Babacan, Davutoğlu, Akşener ve hatta Karamollaoğlu reklamına kanmayın enayiler" ifadelerini kullandı.

'İslamcı Kemalistler' başlıklı yazısında Ardıç, var olan bu 'ittifakın' FETÖ tarafından da olumlu karşılandığını ancak FETÖ'nün 'İktidarı Kemalistlere bırakmayacağını' yazdı. 

Ardıç'ın yazısının ilgili kısmı şu şekilde:

"Birçok Kemalist, bu geniş cephe dümeniyle Tayyip Erdoğan'ı devirebilirlerse, FETÖ'nün ve Kürt ayrılıkçılarının iktidarı onlara bırakacağını sanıyor.
 
Altmışlı yılların aymazlarının düştükleri yanılgı. Tıpkı memur darbelerinden hep medet ummuş ama hep de ilk kazığı yemiş birçok solcu gibi...
Fetullah gelirse önce sizi yok eder.

Faşist gazetenin çok bilinçli olarak yaptığı Gül, Babacan, Davutoğlu, Akşener ve hatta Karamollaoğlu reklamına kanmayın enayiler."

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Barlas, yazılabilecek en yağcı yazıyı yazdı Ekrem İmamoğlu hakkında soruşturma başlatıldı Berat Albayrak bu rakamları açıklamıyor Beyaz TV sunucusunun maaş isyanı! Bakan Albayrak'a seslendi..