Athena Gökhan: Bu adam ve bu adam gibiler benim bir şeyim olamaz

534 izlenme26 Temmuz 2020
Reklamlar
Athena Grubu'nun solisti Gökhan Özoğuz, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Gökhan Özoğuz, İBB AKP Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'nun geçen yıl İBB Meclisi'nde 15 Temmuz FETÖ'cü hain darbe girişimine karşı yaptığı konuşmanın ardından, Göksu'nun geçmişte Fetullah Gülen'i övdüğü sözler tekrar gündeme gelmiş ve hatırlatılmıştı

Gökhan Özoğuz da, Tevfik Göksu'nun bu videosunu paylaşarak, sitem dolu bir mesaj yazdı. Gökhan Özoğuz, AKP'li Tevfik Göksu için, "Bu adam ve gibiler benim vekilim, Başkanım, herhangi bir şeyim olamaz. Ancak Cumhuriyetimin düşmanıdır!" diye belirtti.

Tevfik Göksu, söz konusu videosunda, Gülen için, "Belki de Hocaefendi için Anadolu’yu mayalayan değil de yeryüzünü mayalayan gönül sultanı dememiz gerekiyor. Önemli bir maya serpti ki, tam da aslında Anadolu’yu mayalayanlar konsepti içerisine çok iyi oturan, ama Anadolu'yu mayalayan kelimesinin bile kendisini izah edemediği bir büyüklükte bir büyüğümüzü bugün burada misafir ediyoruz" ifadelerini kullanmıştı.

Gökhan Özoğuz'un paylaşımı şu şekilde:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu'na gelen mailde korkunç tehdit: Seni paramparça edeceğim Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı'na Ahmet Altay Cengizer atandı Bolu Belediyesi'nde 6 üst düzey görevden maaş Kanal İstanbul’a ‘sıfır’ merayı imara açtılar!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Ailenin iğrenç foyası ortaya çıktı