Anasayfa
04 Nisan 2021 ( 606 izlenme )
Reklamlar

Bahçeli’den 103 amirale ilişkin açıklama

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 103 amiral tarafından ortaklaşa imzalanan bildiriyle ilgili açıklama geldi. Bahçeli paylaşımında, “Muhtıra tarzında hazırlanarak gece yarısı servisi yapılan bildiride imzası bulunan amirallerin rütbeleri sökülmelidir. Emeklilik hakları kaldırılmalı, emekli maaşları kesilmelidir” dedi.

Bahçeli paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

103 emekli amiralin ortak imzalı yayımlamış oldukları anti demokratik ve tehditvari, aynı zamanda vesayetçi bildiriyi Milliyetçi Hareket Partisi nefretle lanetlemekte ve reddetmektedir. Bu kapsamda partimizin görüşü olarak derhal alınması gereken önlemler şu şekildedir:

Muhtıra tarzında hazırlanarak gece yarısı servisi yapılan bildiride imzası bulunan amirallerin rütbeleri sökülmelidir. Emeklilik hakları kaldırılmalı, emekli maaşları kesilmelidir. Açıklanan bildirinin çok yönlü adli ve idari soruşturması yapılmalıdır.

Ayrıca 103 vesayetçi amiralin imzasıyla yayımlanan bildirinin arkası ve önü kararlılıkla araştırılmalı, bu rezaletin içinde kimlerin olduğu tevsik ve tespit edilmelidir. Konu vatandır, konu demokrasidir, konu milli iradedir.Taviz veya gecikmenin bedeli hiç kuşkusuz ağır olacaktır.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu, Akit TV muhabirini fena bozdu: Çalıştığın yer gazete değil, sana cevap vermem Davutoğlu: Bende IŞİD’e destek verecek yüz var mı? Fatih Altaylı'dan 'Olay' sözler! Ve üzülerek görüyorum ki Belediyede yardıma muhtaçlarla alay edildi: "Açlara yemek verdik"