Home
08 Ekim 2019 ( 994 izlenme )
Reklamlar

Berat Albayrak’tan EYT’lilere kötü haber…

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili çok önemli bir açıklama yaptı. Hazine ve Maliye Bakanı  Berat Albayrak, “EYT gündemimizde yok, böyle bir çalışma da yok” ifadelerini kullandı.
 

Türkiye’de milyonlarca insanın merakla beklediği EYT konusunda Bakan Berat Albayrak’tan çok önemli açıklama geldi. Geçtiğimiz haftalarda EYT ile ilgili çalışma yapıldığı bilgisi verilmişti. Ancak Bakan Albayrak bunun tam tersi bir açıklama yaparak, “Çalışma yok” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın kampta yaptığı sunumların ardından milletvekillerinden en çok gelen soru Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) ile ilgili oldu. Albayrak, sorulara “EYT gündemimizde yok, böyle bir çalışma da yok” diye yanıt verdi.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın, sunumunda, “Seçimlerin yenilenmesi ve ekonomik saldırılar olmasaydı bugün ekonomideki veriler bizim istediğimiz noktada olacaktı. Ama çalışmalarımızı yaptık. En kısa sürede özellikle işsizlikte pozitif adımlar olacak” dediği öğrenildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan'dan 29 Ekim mesajı Bu da ampul park ABD'den Türkiye'ye küstah S-400 tehdidi Feyza Altun'dan, AKP’li Miroğlu’na sert yanıt: Siyasi bir omurganız olmadığı için!