Home
21 Haziran 2019 ( 5645 izlenme )
Reklamlar

Binali Yıldırım'ı yıkan haber!

Seçimin yenilenmesi kararının ardından İmamoğlu seçmenin tatilde olacağı, geri dönmeyebileceği yönünde uyarılar yapılmıştı. Bodrum'da tatilciler, oy kullanmak için İstanbul'a geri dönüyor.

23 Haziran’da gerçekleşecek İstanbul seçimlerin kısa bir süre kaldı. 6 Mayıs’ta alınan seçim yenilenme kararından sonra, insanlar tatilde olanların geri dönmesi çağrısında bulunuldu.

Siyasi partiler de tatile, memleketlerine giden seçmenleri, seçimde İstanbul’a dönmeleri yönünde sık sık uyardı.

GERİ DÖNDÜLER

Oda TV'nin haberine göre, tatilcilerin en çok ziyaret ettiği yerlerden olan Bodrum’da seçmenler İstanbul’a geri döndü. Bugün çekilen karelerde, sahillerin boş olduğu görüldü.

Sahillerin en dolu olduğu dönemlerden olan bugünlerde, yurttaşın seçim için İstanbul’a dönmesi dikkat çekti.

İMAMOĞLU’NU UYARMIŞLARDI

Seçimlerin yenilenme kararının ardından araştırma şirketleri, İstanbul'un seçilmiş başkanı Ekrem İmamoğlu’nun seçmenlerinin tatilde olabileceği, oyların düşebileceği uyarısında bulunuyordu. AKP ise tatilcilerin geri dönmeyeceğini umut ediyordu. Anlaşılan o ki, AKP'nin beklediği gerçekleşmedi, seçmenler oylarını vermek için geri dönüyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li Fuat Göktaş'tan zam savunması: "Haklılar ama biz ne yapalım?" Artvin'deki selde sürüklenen kamyon kasası, 26 km mesafe kat ederek ilçe değiştirdi Eski Dostu Erdoğan'a Verdi Veriştirdi! MHP lideri Bahçeli'den çok konuşulacak açıklamalar