Binali Yıldırım'ın Mısıroğlu Paylaşımına Abdurrahim Albayrak'tan Olay Yanıt

7049 izlenme2019-05-06 08:26:48
Reklamlar
Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Binali Yıldırım'ın Kadir Mısıroğlu'nun vefatı üzerine paylaştığı taziye mesajına oynayan bebek videosuyla yanıt vermesi sosyal medyada gündem oldu.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Beşiktaş'ı 2-0 yendikleri zorlu mücadelenin ardından çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

Albayrak, Binali Yıldırım'ın tarihçi yazar Kadir Mısıroğlu için paylaştığı taziye mesajına oynayan bebek GİF'i koyması sosyal medyada gündem oldu.

İŞTE BİNALİ YILDIRIM'IN TAZİYE MESAJI:

"Değerli tarihçi yazar Kadir Mısıroğlu'nun vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim. Mübarek Ramazan ayına adım attığımız bu saatlerde Rahmet-i Rahman'a kavuşan Mısıroğlu'na Allah'tan rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyorum."

BİRÇOK KULLANICI YORUMDA BULUNDU

Abdurrahim Albayrak'ın paylaşımının altına birçok kullanıcı yorumda bulundu. Bir kullanıcı "Başkanım naptın. Hele bi kupayı alaydık" derken, diğer bir kullanıcı "Hahahaha başkanım ezan yeni okunuyor daha oruç başlamadı , yakacasun kendini etmaaaa" yanıtını verdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu: Kullandıkları kirli dille insanları ayrıştırıyorlar Erdoğan'dan İmamoğlu'na: Ordu Valisi'ne sözünün hesabını seçimden sonra vereceksin Bayraklı Belediye Başkanı'nın odasında dinleme cihazı bulundu İstanbulların Yüzde 90'ı, Seçime Denk Gelen Tatilini Erteledi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Dilipak'tan AKP'ye eleştiri: Bu kafa ile...