Home
01 Haziran 2019 ( 1345 izlenme )
Reklamlar

Bu da ampul park

Ampul Park projesinin maliyetinin ise, 5 milyon 49 bin 469 TL olduğu ortaya çıktı. Sivas’ın Şarkışla İlçesi’ne AKP’nin amblemi ampul biçiminde park ve gölet yapıldı... “Balık zıp zıp, kelebek zıp zıp ve kanguru zıp zıp” da kuracaklar. “Ampul Park'' projesinin maliyetinin ise, 5 milyon 49 bin 469 TL olduğu ortaya çıktı.

Sözcü'den Deniz Ayhan'ın haberine göre, Sivas'ın Şarkışla İlçesi'nde, AKP'nin amblemi olan ampul biçiminde park ve gölet yapıldı. Şarkışla'daki sulama göleti işlevini yitirince, yenileme çalışmaları başlatıldı. AKP'li belediye, göletin bulunduğu bölgeyi parka dönüştürmeye karar verdi. Gölet de yeniden düzenlendi ve AKP'nin amblemi olan ‘ampul' biçiminde tasarlandı. Ampul göletin etrafına, aynı AKP ambleminde olduğu gibi 7 ışık huzmesi de konuldu.

BÜYÜK KISMI TAMAMLANDI

“Ampul Park'' projesinin maliyeti ise dudak uçuklattı. Park toplam 5 milyon 49 bin 469 TL'ye yaptırıldı. AKP'li başkan Ahmet Turgay Oğuz tarafından başlatılan projenin büyük kısmı tamamlandı. Projedeki AKP amblemi belirgin şekilde ortaya çıktı. Ampul Park'ta kaydıraklı oyun grubu, ahşap köprülü oyun grubu, deniz temalı oyun grubu, balık zıp zıp, kelebek zıp zıp, kanguru zıp zıp, ikili ahşap salıncak, spor aletleri ve kameriyeler de olacak. “Ampul Park” projesi için 2 Mayıs 2018'de ihaleye çıkıldı. 11 Haziran 2018'de Bay-Tem İnşaat Şirketi ile anlaşma imzalandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

9 saat boyunca elektrikler kesik olacak! Motorine büyük fiyat artışı Selim Kotil'in konuşması deprem sonrası izlenme rekoru kırıyor Yaşlı teyze öyle bir konuştu ki, izleyenlerin yüreklerini dağladı!