Bülent Arınç’tan AKP'li Bülent Turan’a cevap

2114 izlenme12 Eylül 2019
Reklamlar
Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç, Ahmet Türk sözleri için kendisini eleştiren AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan’a "Sivrisinek ısırığı kadar beni ilgilendirmez. Sana yazık olur" sözleriyle cevap verdi..

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyesi Bülent Arınç’ın HDP’li Ahmet Türk ile ilgili sözlerine tepki göstererek, “Dün çıkmış bir ağabeyimiz, yok Ahmet Türk'ün terörle ilgisi yokmuş. Hadi oradan yahu.” demişti..

SANA YAZIK OLUR

Bülent Arınç, kendisine gelen tepkilere Show Ana Haber'de cevap verdi. AKP'li Turan'a çok sert yüklenen Arınç'ın açıklamalarından satırbaşları şu şekilde;

“Bülent Turan, benim sana bir ağabeyin olarak tavsiyem budur. Boyundan büyük işlere karışma. Bilmediğin işlere karışma. Sonra ayıp olur. Sen zaman zaman böyle çıkışlar yapıyorsun. Sivrisinek ısırığı kadar beni ilgilendirmez. Sana yazık olur. Herkes haddini bilsin. Bende bileyim. Bülent Turan da bilsin. Başka partilerin başka temsilcileri de bilsin.” 

KAMUOYUNA İLAN ETSİNLER

“Ahmet Türk’ü ben yıllardan beri tanıyorum. Kandil’le HDP ile ilişkisi olduğunu ama terör ve şiddete karşı olduğunu ifade ettim. Görevden alınmıştır. Alabilir. İdari bir tedbirdir. Eğer Teftiş Kurulu’nun bir raporu varsa savcılıkların açmış olduğu davalarda varsa bunları kamuoyuna ilan etsinler.

Aynı zamanda da mahkeme kararıyla görevden almayı uygulasınlar. Yoksa aksi takdirde bazılarının algısı o noktaya gelir ki kurt kuzuyu yemeye niyetlenmiş, suyun başında da olsa suyumu bulandırdın diyor, diyebilirler.”

ÇANAKKALELİLER BENDEN ŞİKAYETÇİ OLDULAR

“Bülent Turan, senin Çanakkale’deki seçiminde az da olsa bir katkım oldu ama sonra bütün Çanakkaleliler benden şikayetçi oldular. Bu adamı başımızdan alın tekrar İstanbul’a gönderin diye. Sen Çanakkale’ye layık bir milletvekilliği yap, halkla ilişkilerini düzelt. Parti içerisinde de faydalı çalışmalarını çoğalt.” 

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yıldırım’dan ‘ortak canlı yayın’ açıklaması! "Kemal Bey..." Konuşursam yer yerinden oynar İBB'nin iki seçim arasında 524 aracı iade ettiği ortaya çıktı Kafir Profesör 'Cumhuriyet Savcısı' Çıktı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İmamoğlu: "Pazartesiyi bekleyin. Baktığınızda bu proje..."