Cennet Manzaralı Mezar Satıcısı Vekil Oldu!

814 izlenme08 Aralık 2019
Reklamlar
Samsun’un Atakum Belediyesi Başkanı Cemil Deveci, 2018 yılında “Cenneti gören mezarlık” videosuyla gündeme gelen emlakçı Şefaattin Sağdıç’ı başkanvekili olarak atadığı ortaya çıktı.

Cemil Deveci’nin başkanvekili olarak atanan Şefaattin Sağdış, 2018 yılında çektiği videoda, ‘krediye uygun cennet manzaralı mezar yeri’ satmasıyla gündeme gelmişti.

‘KREDİYE UYGUN CENNET GÖREN MEZARLAR’

Sağdıç, videoda şu ifadeleri kullanmıştı:

“Mezar yerlerimiz krediye uygun. Cennet gören mezarlıklarımızda elektrik, su, her şey var. Bazı arkadaşlar mezarlıkların cehenneme baktığını söylüyor. Orası öyle değil. Mezarlıklar güney cehpesine baktığı için onlar cehennem sıcağı zannediyorlar. Satmış olduğumuz mezarlarda herkes çok rahat. Giden geri gelmiyor. İnsan bir arar biz mutsusuz der.

 Hiç öyle bir şey yok. En büyük garanti, gidip gelmiyorlar. Emin olun siz de gidince geri gelmeyeceksiniz. Bizim mezarlıklarımızın konsepti çok farklı. Merdivenli ya da pencereli olanlar mezarlarımız var. Denizi alttan gören, üstten görenler var. Tapu masrafı yok, mezar başına 1500 lira + KDV. Toplu olarak gelinirse yüzde 20 indirimli. Yurt dışından gelen kişiler cehennem manzaralı mezarlık istiyor. Türkiye’den de böyle bir talebin olması halinde bu konseptte çalışma yapabiliriz.” 


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce'den Rahmi Turan'a sert sözler: Yargı önünde hesaplaşacağız 3 gündür susuyorsam elbette bir sebebi var Trafikten men edilen araçla ehliyetsiz yakalan avukat polisleri tehdit etti.. 'Biz seni affetmiyorken Allah seni neden affetsin Erdoğan!'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Berat Albayrak bu rakamları açıklamıyor