CNN Türk Canlı Yayınındaki Ekrem İmamoğlu Hatası Sosyal Medyayı Salladı

6490 izlenme17 Nisan 2019
Reklamlar
CNN Türk ekranında Mansur Yavaş'ın mazbatayla poz verdiği fotoğrafın montajlanarak İmamoğlu'nun kafasının foroğrafa eklenmesi sosyal medyada gündem oldu.

CNN Türk ekranlarında skandal bir hataya imza atıldı. Mansur Yavaş'ın mazbatasını aldığı anların fotoğrafı montajlanarak, "İste Ekrem İmamoğlu'nun mazbata aldığı anlar" diye canlı yayında anons edildi.

MONTAJLI FOTOĞRAFI CANLI YAYINDA VERDİLER

CNN Türk sunucusu ise o anlarda, "Ekrem İmamoğlu önce İl Seçim Kuruluna gitti orada bir izdiham vardı. Ekrem İmamoğlu göreve resmi olarak başladığını gösteren mazbatasını aldığı an ile ilgili bir fotoğrafı sizlerle paylaşıyoruz." ifadelerini kullandı.

NASIL BİR KANALSINIZ SİZ?

Sosyal medya kullanıcıları da bu görüntülere sessiz kalmadı. Bir sosyal medya kullanıcısı olayla ilgili "Nasıl bir kanalsınız siz?" yorumunu yaptı. Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise "CNN Türk'ün geldiği son durum." yorumunu yaptı.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tepki çeken görüntüler... Bakın İstiklal Marşı'nı nasıl okudular Erdoğan'dan, Merkel’e hediye sırçalı saray aynası "Elektriğe başka zam yok" 'Erdoğan Hazırlansa İyi Olacak Çünkü...'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Sıfır noktası…