Damadının ihale rantı kesilen Cübbeli Ahmet, İBB'ye kayyum istedi

3101 izlenme09 Eylül 2019
Reklamlar
Damadının AKP'nin yönettiği dönemde İBB'den aldığı ihalelerle birçok kez gündeme gelen Ahmet Mahmut Ünlü (Cübbeli Ahmet Hoca), bu hafta yayınladığı videoda İBB'ye kayyum atanması gerektiğini ima ederek skandal bir çağrıda bulundu. 

Damadının İBB'den aldığı milyonluk ihaleler günlerce gündem olan Ahmet Mahmut Ünlü, haftalık sohbetinde İBB'ye kayyum atanması konusunda imada bulundu.

Cübbeli Ahmet, şu ifadeleri kullandı:''İmamoğlu kayyım atanan belediyelere ziyarete gidiyor. Ne terörü diyor. Terör filan yoktur diyor. Adamlar dağa sıcak yemek gönderiyor. Kalori alsın, Türk askerini, polisi şehit etsin diye.

Terörün marşı okunuyor, adamlar kalkıp selam duruyor. Bu askerleri kim şehit etti? Bu belediyelerden gelen paralarla olmadı mı bu iş? Nasıl olacak terör? 

Biz neden her hafta şehit haberi alıyoruz? Resmen diyet borcunu ödüyor. Bu kayyumlar yetmez. Daha nice kayyum öven belediyeler var. Onlara da kayyum atanmalı. Bu adam kalkıp ona desteğe gidiyor. Buna göz yumulur mu?" 

Kaynak: Yeniçağ

Bunlar da İlginizi Çekebilir

M.GÖKÇEK BAKIN KİME , "BEN HAPSE GİRERSEM,SENİ DE YAKARIM " DEDİ! Anket şirketleri açıkladı: Hangi aday önde gidiyor? AKP'de istifa Erdoğan'ın Artık Yatı da Var! Hem de 'Mega'...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bakan Albayrak: Elektriğe yapılan zam az bile