Home
2019-05-14 07:09:35 ( 1718 izlenme )
Reklamlar

Ekrem İmamoğlu’nun kampanyasına 100 bin TL bağış yapan ünlü bulundu

YSK'nın İstanbul'daki seçimleri iptal etmesinin ardından 23 Haziran'da yenilenecek seçimler için bağış kampanyası başlatan Ekrem İmamoğlu'na 100 bin TL bağışlayan sanatçının kim olduğu ortaya çıktı.

YSK’nın 31 Mart’ta yapılan İBB seçimlerini iptal etmesinin ardından 23 Haziran'da yapılacak İstanbul seçimi için partiler Hazine'den yardım almayacak. Bunun üzerine CHP, Ekrem İmamoğlu'na destek amacıyla bir bağış kampanyası başlattı.

Parti yetkilileri kampanyaya gösterilen ilgiden son derece memnun. Hem Türkiye'den, hem de gurbetçilerden yüklü miktarda bağış geldiği belirtiliyor.

Kampanyaya 1 TL yatıran da var, üst sınır olan 54 bin 566 lira da.

CHP’Lİ EROL BEKTAŞ AÇIKLADI

CHP İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcısı Erol Bektaş, Independent Türkçe'ye kampanyayı değerlendirdi. Birkaç günlük süreç içinde kendilerini şaşırtan ve duygulandıran yüzlerce bağışçıyla karşılaştıklarını, bazı ilçelerde bankaların önünde kuyruklar oluştuğunu söyledi.

The Independentturkish'ten Saime Toktaş'ın haberine göre en şaşırtıcı örneklerden biri ise, çok ünlü bir sanatçının kampanyaya daha ilk gününde 100 bin TL bağışlaması.

Kaynak: Sözcü

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meteoroloji'dan Vatandaşlara Kritik Uyarı Mansur Yavaş'tan istifa çağrısı Soylu 6 ay süre istedi CNN Türk Canlı Yayınındaki Ekrem İmamoğlu Hatası Sosyal Medyayı Salladı