Feyza Altun'dan, AKP’li Miroğlu’na sert yanıt: Siyasi bir omurganız olmadığı için!

11120 izlenme2019-04-25 08:54:16
Reklamlar
Hukukçu Feyza Altun ile AKP 26. dönem Milletvekili Orhan Miroğlu arasındaki 'PKK' atışması Türkiye'nin en çok konuşulanlarından oldu.

Habertürk'de yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programına avukat Feyza Altun'un sözleri damga vurdu. Bir tartışma programında karşı karşıya gelen hukukçu Feyza Altun ile AKP 26. dönem Milletvekili Orhan Miroğlu arasındaki 'PKK' atışması Türkiye'nin en çok konuşulanlarından oldu.

Feyza Altun, Miroğlu’nun 2016 yılındaki sözlerini hatırlatarak “PKK terör örgütü değildir” diyen siz değil misiniz, 3 yılda ne değişti?” deyince tansiyonun bir anda yükseldiği programda taraflar güçlükle sakinleşti.

SİYASİ BİR OMURGANIZ OLMADIĞI İÇİN!

Feyza Altun,“Sizin neslinizi kayıp nesil olarak görüyorum” diyen Miroğlu’na Altun şöyle cevap verdi: “Bizim neslimiz sizin gibi siyasetçilerden sıkıldı. İşinize gelince şehadet siyaseti, işinize gelince ‘PKK terör örgütü değil’. Neyi savunduğunuzu anlamadığımız, hangi noktada durduğunuzu seçemediğiniz, siyasi bir omurganız olmadığı için sordum” ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yunanistan, sessiz sedasız 19'uncu adayı ele geçirmeye hazırlanıyor AKP'li sandık görevlisi İmamoğlu'na oy vermiş Ali İhsan Yavuz bu akrabalara ne diyecek Yılmaz Özdil: Binalici itfaiyeci Ekremci’nin evini söndürmeyecek mi?

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İstanbul'un ilçelerinden gelen bilgiler AKP'yi üzdü: İtiraz edecekler