Feyza Altun'dan, AKP’li Miroğlu’na sert yanıt: Siyasi bir omurganız olmadığı için!

11110 izlenme2019-04-25 08:54:16
Reklamlar
Hukukçu Feyza Altun ile AKP 26. dönem Milletvekili Orhan Miroğlu arasındaki 'PKK' atışması Türkiye'nin en çok konuşulanlarından oldu.

Habertürk'de yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programına avukat Feyza Altun'un sözleri damga vurdu. Bir tartışma programında karşı karşıya gelen hukukçu Feyza Altun ile AKP 26. dönem Milletvekili Orhan Miroğlu arasındaki 'PKK' atışması Türkiye'nin en çok konuşulanlarından oldu.

Feyza Altun, Miroğlu’nun 2016 yılındaki sözlerini hatırlatarak “PKK terör örgütü değildir” diyen siz değil misiniz, 3 yılda ne değişti?” deyince tansiyonun bir anda yükseldiği programda taraflar güçlükle sakinleşti.

SİYASİ BİR OMURGANIZ OLMADIĞI İÇİN!

Feyza Altun,“Sizin neslinizi kayıp nesil olarak görüyorum” diyen Miroğlu’na Altun şöyle cevap verdi: “Bizim neslimiz sizin gibi siyasetçilerden sıkıldı. İşinize gelince şehadet siyaseti, işinize gelince ‘PKK terör örgütü değil’. Neyi savunduğunuzu anlamadığımız, hangi noktada durduğunuzu seçemediğiniz, siyasi bir omurganız olmadığı için sordum” ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP İstanbul Adayı İmamoğlu'ndan 23 Haziran Mesajı: Hesaplaşmanın Vakti Değil Altaylı: Böyle olacağı 31 Mart akşamı belliydi Tarafsız Bölge’yi apar topar kesen CNN Türk’ten açıklama İzmir'de "Halk Taşıt" Dönemi Başladı! Toplu Taşıma Yüzde 50 İndirimli Hizmet Veriyor

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İmamoğlu: Kullandıkları kirli dille insanları ayrıştırıyorlar