Home
2019-05-02 12:18:44 ( 3404 izlenme )
Reklamlar

Gökhan Özoğuz’dan ‘AKP’li Ali İhsan Yavuz’a tepki

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’a tepki gösterdi.

AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, bugün bir basın açıklaması düzenleyerek İstanbul seçimlerine dair açıklama yaptı. “İstanbul’da kesinlikle bir şeyler oldu” diyen Ali İhsan Yavuz, ‘sandıkta usulsüzlük’ iddialarına üç ilde 32 ayrı soruşturma başlatılmasıyla ilgili ‘şaşırmadım’ dedi.

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Yavuz’un basın toplantısı haberini alıntılıyarak bir mesaj yayınladı. Özoğuz, “Hani insan yalan söylerken bir İfade oturur suratına , onu hemen anlarsınız” yazdı. Özoğuz’un paylaşımı şöyle:

“Hani insan yalan söylerken bir İfade oturur suratına , onu hemen anlarsınız. Bir de merak ediyorum ; Dünyanın neresinde bir Cumhurbaşkanı belediye başkanlığı seçiminde parti bayraklarının üstündeki resimde adayın yanında yer almıştır? Allah yalan söyleyenleri sevmez cezalandırır!” yazdı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Emniyet Müdürü Çalışkan: 15 Temmuz gecesi canlı yayına bağlanmak için bekleyenlerin kim olduklarını biliyoruz İstanbul'da Hangi Aday Önde? Son Anket Geldi 'AKP'li 31 kamu görevlisi f*h*ş ve ş*ntajdan gözaltında!' ‘İmamoğlu’nu tuzağa çekecek montaj hazırlıkları yapılıyor’