Home
24 Mayıs 2019 ( 2935 izlenme )
Reklamlar

Her şey çok güzel olacak diyerek adaylıktan çekildiğini duyurdu

DSP'li Muammer Aydın İstanbul'da resmen adaylıktan çekildi: Her şey çok güzel olacak

İstanbul seçimleri için Ekrem İmamoğlu'na destek verilmediği için önemli isimlerin istifa ettiği DSP'de yeni bir gelişme yaşandı. Muammer Aydın 'Her şey çok güzel olacak' mesajıyla İstanbul'da adaylıktan çekildiğine dair dilekçeyi verdiğini açıkladı. Demokratik Sol Parti (DSP) İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Muammer Aydın, geçen hafta adaylıktan istifa ettiğini duyurmuştu.

ÖNEMLİ İSİMLERİ İSTİFA ETMİŞTİ

DSP’de Hikmet Sami Türk ve Necmiye Çölaşan, partinin Ekrem İmamoğlu'na destek veren açıklama yapmaması üzerine DSP'den istifa etmişti.

MUSTAFA SARIGÜL'E ÇAĞRI

Mustafa Sarıgül'ün eski zdanışmanı Mustafa Gültekin de Twitter'dan yaptığı açıklamada Sarıgül'e çağrıda bulundu. Gültekin'in mesajı şöyle: "Her seferinde CHP gençlik kollarından geldiğini o kültürle büyüdüğünü söyleyen @M_Sarigul bu parti sayesinde başkan oldun zengin oldun hukuk devleti için insanlar canlarını veriyor. Sen neden @herseycokguzelolacak diyemiyorsun. Kimden neden korkuyorsun. Marşımızı unutma KORKMA!"

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Otobüs şoföründen genç kıza mide bulandıran sözler Komünist Başkan'ın Ardından MHP'li Başkan da Makam Araçlarını Düğün Arabası Yaptı Erdoğan’dan İmamoğlu açıklaması! Son anket açıklandı: Erdoğan'a kötü haber