Hülya Koçyiğit: Her ne kadar farklı siyasi kulvarlar da olsak da Atatürk ilkelerine bağlı cumhuriyet kadınlarıyız!

1589 izlenme 27 Ocak 2022
Reklamlar
İktidara destek veren açıklamalarıyla gündeme gelen ünlü sanatçı Hülya Koçyiğit, Fatma Girik’in cenaze töreninde yaptığı konuşmada: “Her ne kadar farklı siyasi kulvarlar da olsak da biz, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı cumhuriyet kadınlarıyız” ifadelerini kullandı…

Geçtiğimiz pazartesi hayatını kaybeden Yeşilçam’ın unutulmaz yıldızı Fatma Girik için belediye başkanlığını yaptığı Şişli Belediyesi’nde cenaze töreni düzenlendi.

İktidara destek veren açıklamalarıyla gündeme gelen ünlü sanatçı Hülya Koçyiğit törende bir konuşma yaparken dikkat çeken ifadelerde bulundu.

"CUMHURİYET KADINLARIYIZ"

Daha önce AKP iktidarının başlattığı çözüm sürecinde “Akil insanlar” arasında bulunan Koçyiğit yaptığı konuşmada: “Her ne kadar farklı siyasi kulvarlar da olsak da biz, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı cumhuriyet kadınlarıyız” ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çin'i böyle protesto ettiler... Tekbir getirip kartondan Çin Seddi yıktılar Malatya'da korkutan deprem Eski AKP’li başkan seçimle ilgili evrakları yakarken yakalandı Süleyman Soylu döneminde kaymakam adayı olarak atandığı ortaya çıktı. 15 Temmuz sonrası ihraç listesinde yer alıyordu