İktidar mensubu bürokratlar, muhalefete dosyalar götürüyor.

660 izlenme 17 Kasım 2021
Reklamlar
Büyük iddia MAK Araştırma'nın sahibi Mehmet Ali Kulat'tan geldi

MAK Araştırma'nın sahibi Mehmet Ali Kulat, iktidarın mensubu bazı bürokratların muhalefet partilerine dosyalar gönderdiğini öne sürdü.

HalkTV’de yayınlanan 'Sözüm Var' programına katılan MAK araştırmanın sahibi Mehmet Ali Kulat, dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Kulat, iktidarın değişeceğini gören bazı bürokratların muhalefet partisi liderlerine ve genel merkezlerine çok önemli bilgibelge akışı sağladığını iddia etti.

Bu bilginin kendisine bir parti genel başkanı tarafından söylendiğini aktaran Kulat, “İktidar mensubu bazı bürokratlardan, yani iktidarın getirdiği bazı üst bürokratlardan öyle dosyalar gidiyor ki bu ifadeleri bakın özellikle seçerek söylüyorum. O siyasi partilerin liderinin ifadesi; ‘Bunlar genel merkez içerisinde dolaşmasın diye arka tarafta ayrı bir yer tuttuk’ dedi, bir siyasi partinin lideri” ifadelerini kullandı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'de toplu istifa Tarkan'ın Bayrampaşa'daki arazisiyle ilgili 7'nci kez İBB Meclisi'ne gelen imar dosyası reddedildi CHP'li vekilden Erdoğan'a 'Sedat Peker' tepkisi: Çıtı çıkmıyor 'Gaziyim' dedi iş istedi...