Home
13 Mayıs 2019 ( 3280 izlenme )
Reklamlar

İşte İmamoğlu'na destek için bir günde toplanan bağış

CHP, Ekrem İmamoğlu için geçtiğimiz hafta bağış kampanyası başlattı. İmamoğlu'na dört bir yandan destek yağdı.

AKP ve MHP'nin itirazı ile YSK'nın aldığı tartışmalı İstanbul seçim kararına tepkiler sürüyor. Birçok ilden halk İmamoğlu'nun kampanyasına destek olmak için İstanbul'a gelip çalışma sözü verirken bir yandan da İstanbul seçmenlerini taşımak için otobüsler kaldırılıyor.

CHP Genel Merkezi ise Ekrem imamoğlunun seçim kampanyasına kullanılmak üzere destek kampanyası başlattı. Kampanyaya sadece bir günde tam 5 milyon lira bağış geldi. Sözcü gazetesi yazarı Deniz Zeyrek  CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu'na İmamoğlu'na destek kampanyasını da sordu. Kuşoğlu sadece bir günde 5 milyon lira toplandığını açıkladı. 

Zeyrek'in yazısından ilgili bölüm şöyle;

1 GÜNDE 5 MİLYON LİRA TOPLANDI

Seferberlik demişken başlatılan kampanyanın durumunu merak ettim ve Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu'na sordum. Perşembe öğleden sonra duyurulmuştu kampanya. Haliyle sadece cuma günü bankalar açıktı. “Ne kadar toplandı?” diye sordum. “Yaklaşık 5 milyon lira” dedi.

Sadece Türkiye'den değil, yurt dışındaki Türklerden de büyük ilgi gördüklerine dikkat çeken Kuşoğlu, “Bu kampanya sadece para bağışlamakla ilgili değil. Demokrasiye olan desteğin gösterildiği bir seferberliğe dönüştü. Gelen mesajlar, insanın gözlerini dolduruyor” diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Seçimi kaybeden AKP kanunları değiştiriyor! Belediyelerin bir yetkisi daha ellerinden alındı MHP'den muhalefete sürpriz destek! Tekirdağ'da kaçak içki operasyonu! Hepsi süt fabrikası binasından çıktı Bilim adamları İbrahim Tatlıses'in beynini inceledi