Home
06 Ocak 2020 ( 893 izlenme )
Reklamlar

Mansur Yavaş'tan AKP'li belediyelere yardım

Ankara Büyükşehir eski Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Tuz ihalesini yapmışlar, ama becerememişler” diye tweet atarken aynı saatlerde AKP’li belediyelere tuz desteğinde bulunulduğu ortaya çıktı.

Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent’teki yoğun kar yağışı sırasında paylaşım sitesi twitter’den çok sayıda mesaj paylaştı. Gökçek, “Gelen son haber. Tuz ihalesini yapmışlar, ama becerememişler…” diye tweet attığı sırada Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin AKP’li belediyelere tuz desteğinde bulunduğu fotoğraflarla belgelendi.

Büyükşehir yetkilileri yeteri kadar tuz stokları bulunduklarını belirterek, parti ayrımı gözetmeksizin Ankaralıların yoğun kar yağışı yaşanan bu günlerde sorun yaşamamaları için çalışmalarına ve desteklerine devam edeceklerini aktardı.

Odatv.com

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li belediye başkanı zamlardan şikayetçi olan vatandaşları hedef aldı İzmir'deki depremde can kaybı yükseldi Süleymani'nin 15 Temmuz'da Türkiye için ne yaptığını Erdoğan biliyor Sedat Peker’in masasında bu sefer Yılmaz Özdil’in kitabı vardı. Masadaki fenerden yere düşen yüzüğün sırrı