Home
02 Aralık 2019 ( 1947 izlenme )
Reklamlar

Menzil Tarikatı lideri Gavs'ın hastane odası gündem oldu

Sağlık Bakanlığı'na yerleştirildikleri iddia edilen Menzil Tarikatı'nda, cemaatin lideri 'Gavs' Abdulbaki El-Hüseyni'nin altın varaklı hastane odasındaki görüntüsü gündem oldu.

Sağlık Bakanlığı’nda örgütlenmeleriyle tartışma yaratan Menzil cemaatinin lideri “Gavsı” Abdulbaki El-Hüseyni’nin, hastane odasında çekilen bir fotoğrafı gündeme oturdu.

Bir hastane odasında çay içerken görülen Menzil liderinin bulunduğu odanın şatafatlı görüntüsü şaşırttı. Tartışmalara neden olan hastane odasında varaklı süslemeler, lüks halı ve duvar kağıdının olması dikkat çekiyor.
 
Tarikat liderinin yattığı Emsey Hastanesi ise cemaatin Pendik’te yaptırdığı bir hastane olmasıyla biliniyor. Hüseyni’nin Temmuz ayında ziyaret ettiği hastanede şeyhe takkeli ve el pençe divan duran doktorların “Gavs’ım” şeklinde hitap ettikleri duyulmuştu.

Son dönemde AKP’ye yakın isimlerin şatafatlı hayatlarına yönelik sosyal medya paylaşımları ise tepki çekmişti. Sosyal medyada bu görüntü hepsinin üzerine çıktığı yorumları yapıldı.
 
Tartışmalara neden olan hastane odasında varaklı süslemeler, lüks halı ve duvar kağıdının olması dikkat çekiyor.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eskişehir’de Arapça tabelalara son Erdoğan'a Şok! 'Doktor İlaç Vermez Bu Saatten Sonra...' Egemen Bağış Türkiye'de söyleyemeyeceği sözleri Avrupa'da söyledi.. Polis Akademisi Başkanlığı'ndan yemin videosu açıklaması