{FACEBOOK_IA_URL}

Meteoroloji'den 6 bölge için kar yağışı uyarısı

2550 izlenme 29 Ocak 2020
Reklamlar
Türkiye yarından itibaren yeni bir soğuk havanın etkisine giriyor. Doğu Anadolu, İç Ege, Akdeniz ve Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu, Marmara'nın doğusu ve Batı Karadeniz'de yarın karla karışık yağmur ve kar bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre, ülke genelinin yarın çok bulutlu, Trakya'nın batısı ve Doğu Anadolu'nun doğusu dışında tüm yurtta yağış olması öngörülüyor.

KARLA KARIŞIK YAĞMUR VE KAR BEKLENİYOR

İç Ege, Akdeniz ve Karadeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Doğu Anadolu'da karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması beklenen yağışların, Marmara'nın doğusu ve Batı Karadeniz ile Antalya'nın doğu ilçeleri, Kahramanmaraş, Osmaniye, Hatay, Adıyaman, Gaziantep ve Kilis çevrelerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

BATI KARADENİZ'DE KUVVETLİ RÜZGAR BEKLENİYOR

Rüzgarın, Batı Akdeniz'de güney yönlerden kuvvetli ve yer yer fırtına şeklinde esmesi bekleniyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP eski milletvekili Mehmet Ocaktan'dan iktidara olay sözler! Almanya bizi bu yüzden kıskanıyor Boris Johnson'un koronavirüs testi pozitif çıktı Canlı yayında 'Düşünce özgürlüğü'nü tartışırken birbirlerine bela okudular Mansur Yavaş belediyede torpille işe alınanları ifşa etti!