Ana Sayfa
07 Haziran 2021 ( 3656 izlenme )
Reklamlar

MHP'de büyük istifa depremi

Adana’nın köklü ailelerinden Balıkçı’ların MHP’den topluca istifa ederek CHP’ye geçeceği öğrenildi. Daha önce belediye başkanlığı da yapan Süleyman Balıkçı, MHP’den istifa ederek CHP’ye geçmişti, aynı tutumu diğer aile üyelerinin de gerçekleştireceğini açıkladı.

Gazete Adana’da yer alan habere göre, halen MHP’li Belediye Başkanı ile yönetilen Karataş’ta bundan sonra CHP’den başka partinin seçim kazanmasının mümkün olmadığını belirten Süleyman Balıkçı açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Karataş ilçemiz ve yakın köylerimizden çoğunluğu AKP ve MHP’ye mensup yaklaşık 2 bin kişiyle CHP’ye katılmaya hazırlanıyoruz. Bir süre önce CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bizlere CHP’ye katıldığımız için rozet takmıştı.

Genel Başkanımız bizi onore etmişti şimdi sıra bizde. 2 bin kişiyle CHP’ye üye oluyoruz. Bundan sonra Karataş’ta CHP’den başka partinin iktidarı olmayacak.”Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İstanbul'un göbeğinde taksiciden gazeteciye 'kafana sıkarım' tehdidi Meteoroloji'den Orta ve Doğu Karadeniz için 'şiddetli yağış' uyarısı Tank Palet sorusu kızdırdı, Fox muhabirini azarladı İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2021 yılında alacağı zamlı maaş