MHP'li Enginyurt’tan itiraf... AKP'yi eleştirince Bahçeli azarlıyor

1793 izlenme05 Haziran 2020
Reklamlar
MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Armağan Çağlayan’ın 196Sekiz adlı YouTube kanalına konuk oldu.

Armağan Çağlayan’ın sorularını yanıtlayan Cemal Enginyurt, zaman zaman AKP’yi eleştirdiğini ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisini uyardığını söyledi.

Enginyurt, yaptığı çıkışlar nedeniyle partisinden tepki görüp görmediğine yönelik soruya “Tabi bu konuda Sayın Genel Başkanımız bazen beni uyarıyor. Sert çıkışlarım sebebiyle. Tabii sert çıkışlarım derken aslında Cumhur İttifakı anlamında. Çünkü ben bazen AK Parti’ye de yükleniyorum bazı yanlışlar gördüğümde, hazmedemediğim şeyler olduğunda. Benim mizacım bu. Yani ben söylemek durumundayım” diye cevap verdi.

"GENEL BAŞKANIMIZ BİZİ UYARIYOR"

AKP’li Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e Ordu’da bir televizyon kanalında tepki gösterdiği konuşmasını hatırlatan Enginyurt, “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanını yerle bir ettim… Bazen herhalde böyle zülfüyare dokunuyoruz. Dokunduğumuz da da sayın Genel Başkanımız bizi uyarıyor. Genel Başkanımızın uyarısı da başımızın üstüne. Biz de onu dikkate alıyoruz” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Odatv

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan Davutoğlu Kavgası Kızışıyor Gözler YSK'da!..AKP ve MHP için HÜSRAN: 17 BİNDE SADECE ÜÇ KİŞİ "Kanıtlar Ortaya Çıktı" Dr. Yavuz Dizdar Bu Planlanmış Bir Senaryodur Hırsızlığınızı yolsuzluğunuzu her yerde açıklayacağım

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Devlet Bahçeli'den açıklamalar