Muharrem İnce'den canlı yayında 'Erdoğan'la görüşen CHP'li' iddialarıyla ilgili açıklama

1718 izlenme 20 Kasım 2019
Reklamlar
2018 CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CNN TÜRK'te yayınlanan Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katıldı. İnce, "Erdoğan'la görüşen CHP'li" iddiasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

CHP'li Muharrem İnce, "Erdoğan'la görüşen CHP'li" iddiasına ilişkin Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

"Sayın Rahmi Turan saygın bir gazetecidir. Ben ciddiye alırım kendisini. Yazmışsa önemserim. Bugün herkes bunu konuşuyor. Sayın Rahmi Turan'ın bunu açıklaması gerekir. Herkesi zan altında bırakmaya hakkı yoktur. 

Eğer CHP dizayn edilmek isteniyorsa Rahmi Turan oyunu bozmuştur. CHP yumuşak bir uslupla bunu geçiştiremez. Bu ismi bulup disipline göndermelidir. Bunu bulmazsa parti içi muhalefeti susturmuş olursunuz. Eğer bu senaryo yanlışsa bundan kim çıkar elde eder ona bakmak lazım. CHP yönetimi bu ismi bulmalıdır. Mecburdur bu ismi bulmaya."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Fahrettin Altun'un Evine En Az 5 Maaş Giriyor' Ekrem İmamoğlu hiç bu kadar sert olmadı: Kanal İstanbul ile ilgili öyle bir konuştu ki İnce’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şok sözler: “Jinekolog Sen”… İçişleri Bakanı Soylu: Kılıçdaroğlu bunun hesabını verecek