Anasayfa
19 Ekim 2019 ( 594 izlenme )
Reklamlar

Nifak tohum merkezi

AKP’li Burhan Kuzu'nun provokatif mesajları tepki çekti. AKP kurucusu ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Burhan Kuzu’nun sosyal medyadan attığı provokatif mesajı tepkilere neden oldu.

Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyinde terör örgütü PKK’ya karşı başlattığı Barış Pınarı Harekatı’na kamuoyunun büyük bölümü destek verirken, AKP’li Burhan Kuzu, Lozan Antlaşması üzerinden Mustafa Kemal Atatürk’ü ve İsmet İnönü’yü hedef aldı. AKP’li Kuzu, Kıbrıs Barış Harekatı üzerinden de dönemin Başbakan’ı Bülent Ecevit ile dönemin Başbakan Yardımcısı Necmettin Erbakan’ı eleştirdi.

ABD ile yapılan anlaşma kapsamında Barış Pınarı Harekatı’na 120 saat ara verilmişti. Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Burhan Kuzu da, ABD ile yapılan bu anlaşma ile Lozan anlaşmasını ve Kıbrıs Barış Harekatı’nı karşılaştıran, provokatif bir mesaj paylaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu: "Pazartesiyi bekleyin. Baktığınızda bu proje..." Elektrik faturasına 1 Ocak'ta okkalı zam geliyor Türkiye 3Y Ülkesi Oldu AKP, Vergi Usul Kanunu'ndaki 65 maddelik değişikliği Meclise sundu