"O bir Adanalı" dedirten görüntüler

435 izlenme09 Ağustos 2019
Reklamlar
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar'ın, Meclis toplantılarındaki şiveli konuşması sosyal medyayı salladı..

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın, Kurban Bayramı öncesi işçiye ikramiye, tam maaş ve acil borçların bir kısmının ödenmesine yönelik borçlanma talebi, AKP ve MHP üyelerinin ret oylarıyla karşılıksız kaldı.

Bunun üzerine Başkan Karalar sosyal medya hesabından yaşanan gelişmeyi duyurdu. Sosyal medya hesabından, “Geçmiş dönemden 4,5 milyar TL borçla devraldığımız Adana Büyükşehir Belediye Meclisi’nden, bayram öncesi işçi maaş ve ikramiyelerini ödemek için istediğimiz borçlanma yetkisi, AKP ve MHP oylarıyla reddedildi” diye yazan Zeydan Karalar, “Hiçbir siyaset emek hakkından kutsal değil. Şart olsun ki, Adana bu engeli de aşacak ve buna tamah edenler çok utanacak” şeklinde mesajlar attı...

ZEYDAN KARALAR’IN ŞİVELİ KONUŞMASI SOSYAL MEDYADA EN ÇOK PAYLAŞILANLAR ARASINDA

Daha önce Adana Büyükşehir Belediyesi Meclisi’ndeki görüşmeler sırasında bir meclis üyesine, “Niye ters ters bakıyün, hayrola?” diyerek espri yapan Zeydan Karalar’ın, yine benzer şiveli konuşmaları gündeme geldi. CHP'li Başkan, Adana Büyükşehir Belediyesi Ağustos ayı olağan toplantısı 1. Oturumunda yaptığı konuşmada, başka bir üyenin ek söz alma talebine karşılık "Yeter lo" ifadelerini kullandı. Toplantıda tansiyonun yükseldiği bir anda da, üyenin el sallaması üzerine Karalar, “Öle el sallama” diye yanıt verdi.

İşte o anların videosu:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP adeta AK Parti tabanına hortum bağlamış Çav Bella soruşturmasında Banu Özdemir’i tutuklamak için suçlamayı değiştirdiler CHP'den sosyal medyayı sallayan paylaşım! Saray'ın hazırladığı 29 Ekim videosunda Atatürk'e yer yok!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İmamoğlu: İşinin ehli olan CV bıraksın