ÖNCE OLAĞAN ÜSTÜ HAL İLAN EDECEKLER,SONRA DÖVİZ MEVDUATINI TL'YE ÇEVİRECEKLER!

6870 izlenme19 Eylül 2019
Reklamlar
Gazeteci yazar Sabahattin Önkibar Olağanüstü hâl ilan edileceğini ve döviz mevduatlarının TL'ye çevrileceğini iddia etti.

İşte Sabahattin Önkibar'ın o açıklamaları..    

Sabahattin Önkibar Kimdir?

Sabahattin Önkibar, 1957 yılında Ardeşen, Rize'de doğmuştur. Eğitim Enstitüsü Türkçe bölümü ile Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. Gazeteciliğe, 1980 yılında Türkiye gazetesinde Ankara temsilcisi olarak başladı..

2002 yılında Star TV'ye RTÜK tarafından 15 günlük kapatma cezası verildikten sonra, bulunduğu medya grubundan ayrılarak, Kanal D'ye geçti ve Posta gazetesinde Ankara temsilcisi oldu..

Sabahattin Önkibar, 1993 yılında TGRT'nin kuruluşunda bulundu ve Alternatif adlı bir programı sunmaya başladı. 2001 yılında TGRT ve Türkiye gazetesinden ayrılarak Star TV ve Star gazetesine geçti ve bu gazetenin Ankara temsilcisi oldu.

Sabahattin Önkibar, 2004 yılında ise Flash TV'ye geçerek kanalın Ankara temsilcisi oldu.2005 yılında, Avrasya TV ve Yeniçağ gazetesinin Ankara temsilcisi oldu. Son olarak, 2011 yılında Ulusal Kanal, Kanal 99 ve Yeni Mesaj'a geçerek Ankara temsilcisi oldu.

Sabahattin Önkibar, 2012 yılında Yeni Mesaj gazetesinden ayrılarak Aydınlık gazetesine geçti. halen Ulusal Kanal'daki Alternatif ve Kanal 34'teki Ankara Kulisi programlarını sunmakta ve Aydınlık gazetesinde makaleler yamaktadır.

Sabahattin Önkibar, tarafından kaleme alınan son kitap "Sarayın Bozkurtları" Kaynak Yayınları tarafından yayımlanmaktadır.                                                                                                            

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şoför koyun var dedi, ekipler kasayı açınca şaşkına döndü Erdoğan: 1.Dünya Savaşı'nda hayatını kaybeden Osmanlı Ermenilerine rahmet diliyorum "Başkanlık sistemi en doğrusudur demiyoruz" diyen Erdoğan'a Özgür Özel'den sert sözler! Büyük düşüşü gösteren anket AKP'yi karıştırdı!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Davutoğlu'ndan Erdoğan'a yanıt: Buradan meydan okuyorum