ÖNCE OLAĞAN ÜSTÜ HAL İLAN EDECEKLER,SONRA DÖVİZ MEVDUATINI TL'YE ÇEVİRECEKLER!

6795 izlenme2019-09-19 05:08:27
Reklamlar
Gazeteci yazar Sabahattin Önkibar Olağanüstü hâl ilan edileceğini ve döviz mevduatlarının TL'ye çevrileceğini iddia etti.

İşte Sabahattin Önkibar'ın o açıklamaları..    

Sabahattin Önkibar Kimdir?

Sabahattin Önkibar, 1957 yılında Ardeşen, Rize'de doğmuştur. Eğitim Enstitüsü Türkçe bölümü ile Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdi. Gazeteciliğe, 1980 yılında Türkiye gazetesinde Ankara temsilcisi olarak başladı..

2002 yılında Star TV'ye RTÜK tarafından 15 günlük kapatma cezası verildikten sonra, bulunduğu medya grubundan ayrılarak, Kanal D'ye geçti ve Posta gazetesinde Ankara temsilcisi oldu..

Sabahattin Önkibar, 1993 yılında TGRT'nin kuruluşunda bulundu ve Alternatif adlı bir programı sunmaya başladı. 2001 yılında TGRT ve Türkiye gazetesinden ayrılarak Star TV ve Star gazetesine geçti ve bu gazetenin Ankara temsilcisi oldu.

Sabahattin Önkibar, 2004 yılında ise Flash TV'ye geçerek kanalın Ankara temsilcisi oldu.2005 yılında, Avrasya TV ve Yeniçağ gazetesinin Ankara temsilcisi oldu. Son olarak, 2011 yılında Ulusal Kanal, Kanal 99 ve Yeni Mesaj'a geçerek Ankara temsilcisi oldu.

Sabahattin Önkibar, 2012 yılında Yeni Mesaj gazetesinden ayrılarak Aydınlık gazetesine geçti. halen Ulusal Kanal'daki Alternatif ve Kanal 34'teki Ankara Kulisi programlarını sunmakta ve Aydınlık gazetesinde makaleler yamaktadır.

Sabahattin Önkibar, tarafından kaleme alınan son kitap "Sarayın Bozkurtları" Kaynak Yayınları tarafından yayımlanmaktadır.                                                                                                            
Loading...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kırılma 7.2 büyüklüğündeki bir depremi tetikeyebilir Mansur Yavaş'tan bayram ikramiyesi açıklaması ve istifa çağrısı Abdullah Gül oyunu kullandı: İnşallah her şey güzel olur MHP'den muhalefete sürpriz destek!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İzmir'in ardından Balıkesir de alev alev yanıyor