Home
07 Kasım 2019 ( 485 izlenme )
Reklamlar

Paran yoksa ultrason yok!

Gazeteci Yeliz Koray, rahatsızlığı nedeniyle gittiği üniversite hastanesinde ultrason için 3 aydan önce randevu verilmediğini belirterek, doktorunun, “Paran varsa hemen çekelim” dediğini aktardı.
 
Gazeteci Yeliz Koray, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, rahatsızlığı nedeniyle başvurduğu bir üniversite hastanesinde, doktorunun tiroid nodüllerinin görüntülenmesi için çekilmesi gereken ultrason randevusunun 3 aydan önceye verilmediğini belirterek, “Paran varsa hemen çekelim” teklifinde bulunduğunu yazdı.

Koray, Twitter'dan yaptığı paylaşımda yaşadığı olayı şöyle aktardı:

“Tiroiddeki nodüller için fakülte hast.geldim. Dr. nodüllerin büyüyüp büyümediğine bakmak için ultrason istedi.(Büyümüşse operasyon yapacak) “Paran varsa hemen çekelim” dedi. -Yoksa dedim? “3 aydan önce gün yok.” Velhasıl paran yoksa 3 ay..kim öle kim kala..ya da ö l me eşeğim ö l me”

Loading...

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abdüllatif Şener: "AKP, İslam tarihinin en günahkar iktidarıdır" Siyasi tarihimizde bir ilk! İBB personeli siyasete alet edildi Tekel bayisi açmayı yasakladı Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya görevden alındı