Home
07 Kasım 2019 ( 513 izlenme )
Reklamlar

Paran yoksa ultrason yok!

Gazeteci Yeliz Koray, rahatsızlığı nedeniyle gittiği üniversite hastanesinde ultrason için 3 aydan önce randevu verilmediğini belirterek, doktorunun, “Paran varsa hemen çekelim” dediğini aktardı.
 
Gazeteci Yeliz Koray, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, rahatsızlığı nedeniyle başvurduğu bir üniversite hastanesinde, doktorunun tiroid nodüllerinin görüntülenmesi için çekilmesi gereken ultrason randevusunun 3 aydan önceye verilmediğini belirterek, “Paran varsa hemen çekelim” teklifinde bulunduğunu yazdı.

Koray, Twitter'dan yaptığı paylaşımda yaşadığı olayı şöyle aktardı:

“Tiroiddeki nodüller için fakülte hast.geldim. Dr. nodüllerin büyüyüp büyümediğine bakmak için ultrason istedi.(Büyümüşse operasyon yapacak) “Paran varsa hemen çekelim” dedi. -Yoksa dedim? “3 aydan önce gün yok.” Velhasıl paran yoksa 3 ay..kim öle kim kala..ya da ö l me eşeğim ö l me”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kırılma 7.2 büyüklüğündeki bir depremi tetikeyebilir İmamoğlu, Erdoğan'ın "Borç yiğidin kamçısıdır, bu krediyi bulmak sizin işiniz" sözlerine yanıt verdi Gezi davası hakimini FETÖ’cü ilan ettiler! İmamoğlu yönetimine karşı sinsi bir sabotaj yapılıyor