ROK'a çok sert sözler

913 izlenme 25 Ocak 2021
Reklamlar
Beyaz TV’de spor yorumculuğu yapan Rasim Ozan Kütahyalı ile Galatasaray’ın taraftar grubu ultrAslan arasında kavga çıktı.

ultrAslan son yaptığı açıklamalarda Fatih Terim’in isteğinin aksine, takıma Başakşehir’den transfer yapılmaması gerektiğini dile getirmişti. Bu durum da ultrAslan’ın Fatih Terim’e karşı olduğu yorumlarının yapılmasına neden olmuştu.

Rasim Ozan Kütahyalı da bu tartışmaya değinerek, son çıktığı programda, “Galatasaray yönetimine yalakalık yapmak Galatasaray taraftarlığı değildir. Fatih Terim’in yanında durun. Galatasaray’ın maddi kaynak bulup adam gibi transferler yapmasının yanında durun” ifadelerini kullandı.

ROK’a ultrAslan’dan çok sert tepki geldi. Kütahyalı’nın Boşnaklara yönelik belden aşağı ırkçılık içeren sözlerini hatırlatan taraftar grubu, “Adı Beyaz gibi görünse de, içeriğinde şaklabanların olduğu TV'den defalarca kovulup, defalarca yalayarak kendini yorumculuğa getirten Yalı Sever FETÖ ARTIĞININ şimdide Yalı Çocuğunu yalamaya başlaması bizleri şaşırtmadı...” ifadelerini kullandı.

İşte ROK’un o sözleri ve ultrAslan’ın paylaşımı:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan seçimde kaybedeceğini görürse ne yapacak Katar Emiri İstanbul’un incisi için kolları sıvadı! Selahattin Demirtaş hakkında tahliye kararı verildi Devlet Bahçeli'den erken seçim açıklaması