Home
19 Ekim 2021 ( 644 izlenme )
Reklamlar

TÜGVA'da yöneticilerin hangi belediyelerden çalışmadan maaş aldıkları ortaya çıktı

Türkiye Gençlik Vakfı'na (TÜGVA) ilişkin belgeleri kamuoyuyla paylaşan Gazeteci Metin Cihan, TÜGVA'da yönetici olan ve çalışmadan maaş aldığını belirttiği isimleri paylaştı.

Gazeteci Metin Cihan sosyal medyada yaptığı paylaşımlarda Türkiye Gençlik Vakfı'nda (TÜGVA) görev yapan yöneticiler hakkında kendisine gelen bilgi ve iddiaları aktardı.

Metin Cihan, TÜGVA'da yönetici olan ve çalışmadan maaş aldığını belirttiği isimleri paylaştı.

Metin Cihan'ın paylaşımlarında şu ifadeleri kaydetti:

TÜGVA yöneticileri hakkında içeriden gelen bilgileri paylaşacağım. Özellikle, çalışmadan aldıkları maaşları ve devlet kurumlarında nasıl koltuk kaptıklarını vurgulayacağım. Yanıt hakları saklıdır. Yanlışım varsa düzeltebilirler.

İbrahim Beşinci ile başlayalım. TÜGVA yönetim kurulu üyesi. Yıllardır Bağcılar Belediyesi'nde "proje sorumlusu" kadrosunda yer alıyor. Normalde gururla paylaşabileceği bu bilgiyi herkesten saklar çünkü işe gitmez, çalışmaz, sadece düzenli maaş alır.

Yanlış yazdığımı fark ettim, başkası düzeltmeden ben düzelteyim:) "Proje sorumlusu" değil "proje uzmanı" olacaktı. Diğer bilgiler doğru. Bildiğim kadarıyla 6 yıldır böyle takılıyor. İbrahim Beşinci susacaktır. O halde belediye başkanı Lokmanca Çağırıcı açıklama yapmalıdır.

Ömer Faruk Toktekin. TÜGVA İstanbul teşkilat sorumlusu. Babası Kâğıthane belediye başkan yardımcısı. Kendisi Eyüp Belediyesi’nde çalışır görünür ama ne iş yaptığını kimse bilmez çünkü işe gitmez. Maaşı düzenli yatar. (yanıt bekliyoruz Ömer Faruk Toktekin ve belediye başkanı Deniz Köken Zafer Karamağara.

İbrahim Beşinci'nin yardımcısı olarak TÜGVA'da aktif faaliyet yürütüyor. İlçe atamalarından sorumlu. Ticaret Bakanlığı İstanbul gümrük müdürlüğünde yönetici yapıldı. Eğer işe gidiyorsa, 0212 463 69 68-61 no'lu telefondan şefimize ulaşabilirsiniz.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Trump’ın danışmanı itiraf etti: Amerika saklıyor Mansur Yavaş’ın bütçesi fazla verdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Siyaset Akademisi açılışında konuştu FETÖ'cü denilen Arap Saray'da törenle karşılandı