“Üç defa Ak Parti’ye oy verdim allah keşke benim canımı alaydı”

468 izlenme15 Ekim 2020
Reklamlar
AKP hükümetine yönelik eleştirilerini dile getiren çiftçi “3 dönem AKP’ye oy verdim, 3 defa da keşke benim Allah canımı alaydı” dedi.

“Bin Günde Memleket Hareketi” kapsamında Türkiye’yi gezen Muharrem İnce, Horasanlı çiftçiyle dertleşti.

Erzurum’da Horasanlı çiftçiler İnce’ye “seni her yerde görüyorum, onurunla vicdanınla konuştuğunun arkasında dur yeterlidir, bu halk seninle. Din ırk mezhep ayrımı yapmadan, şerefimle benim 26 tane oyum var açık kullanmazsam namerdim. İsmim Metin Çetinkaya çünkü artık nefes alacak zamanımız yok” diye seslendi.

“3 DÖNEM AKP’YE OY VERDİM PİŞMANIM”

İnce’ye feryat eden bir çiftçi 3 dönem AKP’ye oy verdiğini ve pişman olduğu belirterek, “Medya benim bu sesimi duyurun. 3 dönem AKP’ye oy verdim, 3 defa da keşke benim Allah canımı alaydı. Bir markete giremiyorsun, bir mazot alamıyorsun her yer kapalı. Elektriğin bir faturasını ödemedin mi hemen ikinci faturada icra. Siz bu adamın peşine daha ne kadar gideceksiniz” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İBB MECLİSİNDE İNANILMAZ KAVGA | AKP'YE ÖYLE BİR YÜKLENDİ Kİ ... Kılıçdaroğlu tüm teşkilatına o talimatı verdi Meteoroloji’den son dakika uyarısı geldİ 'Tayyip Erdoğan 6 Ay İçinde Tasfiye Olacak..'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Camilerden anons yapıldı: Namaz kılınmayacak