Ümit Özdağ'dan AKP'li başkana: Bu ahlaksızların soylarına...

1454 izlenme20 Temmuz 2019
Reklamlar
İYİ Parti İstanbul milletvekili Ümit Özdağ, AKP'li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı hedef alan ifadelerine çok sert tepki gösterdi. 

AKP'li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, CHP'li Belediye Meclis Üyelerinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda toplu taşımanın ücretsiz olmasını önerisine, "halkın genelini ilgilendiren bir bayram değil" diyerek karşı çıkmasına tepkiler dinmiyor. Aktaş sözlerinin devamında ise, "30 Ağustos Zafer Bayramı’nın Orman Haftasından farkı yok” demişti.  

30 Ağustos'u hedef alan ifadelerinden dolayı kamuoyundan büyük tepki gören AKP'li Aktaş'a İYİ Parti İstanbul milletvekili Ümit Özdağ'dan çok sert tepki geldi. Özdağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "30 Ağustos'un Türk milletinin en büyük bayramı olduğunu anlamayan bir zihniyet işgalci Yunan ordusunun Osman Gazi'nin türbesini kirletmesinden de rahatsız olmaz. Bu ahlaksızların soylarına iyi bakmak lazım. Bir yerden Yunan dölü bulaşmış olmalı." dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hediye kutusuna 800 bin lira AKP döneminde teklif edildi, CHP gelince vazgeçildi Meral Akşener konuşmasına o şiirle başladı Büyük Oyun Hazırlanıyor, 28 Haziran’a Dikkat !!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Prof. Feyzi Bingöl: Kahramanmaraş'ta her an 7 büyüklüğünde deprem olabilir