Ümit Özdağ'dan AKP'li başkana: Bu ahlaksızların soylarına...

1452 izlenme2019-07-20 03:37:46
Reklamlar
İYİ Parti İstanbul milletvekili Ümit Özdağ, AKP'li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı hedef alan ifadelerine çok sert tepki gösterdi. 

AKP'li Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, CHP'li Belediye Meclis Üyelerinin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda toplu taşımanın ücretsiz olmasını önerisine, "halkın genelini ilgilendiren bir bayram değil" diyerek karşı çıkmasına tepkiler dinmiyor. Aktaş sözlerinin devamında ise, "30 Ağustos Zafer Bayramı’nın Orman Haftasından farkı yok” demişti.  

30 Ağustos'u hedef alan ifadelerinden dolayı kamuoyundan büyük tepki gören AKP'li Aktaş'a İYİ Parti İstanbul milletvekili Ümit Özdağ'dan çok sert tepki geldi. Özdağ, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "30 Ağustos'un Türk milletinin en büyük bayramı olduğunu anlamayan bir zihniyet işgalci Yunan ordusunun Osman Gazi'nin türbesini kirletmesinden de rahatsız olmaz. Bu ahlaksızların soylarına iyi bakmak lazım. Bir yerden Yunan dölü bulaşmış olmalı." dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

MHP Cumhur İttifakını bitiriyor! Erdoğan için suç duyurusu İşte Erdoğan'ın Yerel Ve Genel Seçim Planı! AKP’de deprem! Üç eski bakan daha ‘sessiz sedasız’ istifa kararı aldı

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Cumhurbaşkanlığı'ndan Özoğuz’a: Edepsiz, şaka mısın oğlum sen?