Home
19 Eylül 2021 ( 796 izlenme )
Reklamlar

Yeni Akit fahiş fiyatların suçlusunu buldu

Yeni Akit Gazetesi'nin bugünkü manşetinde, gıda ürünleri fiyatları ve kiralardaki fahiş artışları iç ve dış güçlere dayandırarak, zamlarla ekonomik kriz havası oluşturularak halkın iktidarla arasının açılmasının hedeflendiği iddia edildi.

Yeni Akit gazetesinin bugünkü manşeti sosyal medyada gündem oldu.

"Şer ittifakından zam kumpası" manşetiyle verilen haberde, dar ve orta gelirli kesimin finansal olarak dar boğaza düşürülmek istendiği ve iktidarla arasının açılmasının hedeflendiği iddia edildi.

"İKTİDARI KÖŞEYE SIKIŞTIRMA DERDİNDELER"

Yeni Akit gazetesi, 19 Eylül 2021 tarihli nüshasında, "Şer ittifakından zam kumpası" başlıklı manşetinde, büyüme oranlarını itibarsızlaştırmak isteyen bir elin piyasa ayarlarıyla oynadığını öne sürdü.

Gıda ürünleri fiyatları ve kiralardaki artışları iç ve dış güçlere dayandıran Yeni Akit gazetesi, suni fiyat artışlarıyla ekonomik kriz havası oluşturulmak istendiğini iddia etti.

Haberde, Milli Beka Hareketi Genel Başkanı Murat Şahin'in "Son dönemlerdeki fahiş fiyatlar bir nevi sofra kumpasıdır. Görünen o ki, vesayet girişimlerinde ve karalama kampanyalarında başarılı olamayan birileri, şimdi de temel gıda ve kiralar üzerinden operasyon çekip vatandaşı mağdur etmenin ve hükümeti güçsüzleştirmenin derdindeler. Bu yıpratma girişimlerine karşı, denetimler artırılmalıdır" görüşlerine yer verdi.

İşte o manşet:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Vatan Partisi bunu da yaptı: Kaz Dağları'na giden yurtseverlere 'hain' damgası! Erdoğan Seçim Tarihini Belirledi, Görevlendirme Bile Yaptı! Korkmaz Karaca İçin Sıraya Girmişler MHP'li Enginyurt’tan itiraf... AKP'yi eleştirince Bahçeli azarlıyor