Home
05 Eylül 2019 ( 4472 izlenme )
Reklamlar

Yenikapı'da sergilenen araçlarla ilgili AK Parti'den ilk tepki

İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu, İmamoğlu'nun Yenikapı'da sergilediği araçlarla ilgili, "Seçim kampanyası sürecinde 1717 tane makam aracından bahsetmişti. Galiba makam aracı bulamayınca şimdi de sahadaki hizmet araçlarını getirtmeye karar vermiş" dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seçim öncesi vaatlerinden biri olan 'gereksiz yere kiralanan araçlara dair sergi', Yenikapı'da başladı. Söz konusu sergiye AK Parti'den ilk tepki, İBB AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu'dan geldi.

Sabah'a konuşan Göksu, "Hatırlarsanız seçim kampanyası sürecinde 1717 tane makam aracından bahsetmişti. Galiba makam aracı bulamayınca şimdi de sahadaki hizmet araçlarını getirtmeye karar vermiş" dedi.

"HER BİRİME 'SEN ŞU KADAR ARAÇ GÖNDERECEKSİN' DENİLMİŞ"

Aldığım bilgilere göre her birimde sen 3 araç göndereceksin diye talimat verilmiş. Evde bakım, sosyal hizmet dahil arazideki araçları toplamışlar. Salı gününe kadar da devam edecekmiş. Şu andaki durum şu ortaya attıkları iddiaları ispatlamaya çalışıyorlar.

KARA PROPAGANDA İÇİN İSTANBUL'DA HAYATI DURDURDULAR

Bu hırsla İstanbul'da hayatı durdurmuş durumdalar. Bu kara propagandayı yapabilmek için hayatı, hizmeti durdurmuş durumdalar. Evde sağlıkta örneğin hizmet bekleyen hastalar, İstanbul halkı şuan bu şov uğruna, evinde bakım hizmetinden mahrum bırakılmış durumda.

BUGÜN EVDE BAKIM BEKLEYEN HASTA YENİKAPI'YA BAKSIN

Çocuğu hastaneye götürülemeyen anne bugün neden gidemiyor diye merak ediyorsa Yenikapı'ya baksın. Araçlar şuan sayın Başkanın fanzatisine hizmet veriyor.

MADEM İHTİYAÇ FAZLASIYDI 60 GÜNDÜR NEDEN TUTUYORSUNUZ?

Madem bu araçlar ihtiyaç fazlasıydı da 60 gündür görevdesiniz niye tutuyorsunuz? Bu araçlar bu şovdan sonra İBB bünyesinde tutulacak mı tutulmayacak mı? göreceğiz, takip edeceğiz.


DAĞ FARE DOĞURMUŞTUR

Bir taraftan insanları ekmeğinden ediyorsunuz, bir taraftan her köşesinde bu şehrin bir yeni siyasi şov uğruna hizmeti durduruyorsunuz. Dağ fare doğurmuştur. Güneş balçıkla sıvanmaz. Hak ve hakikatler mutlaka ortaya çıkar.

Bu araçlar söylediğimiz gibi zabıtanın, sosyal hizmetlerin, evde bakım hizmetlerinin vs. kullandığı hizmet araçlarıdır. 1717 makam aracından da söz ettiler aylarca. hani 1717 makam aracı?"

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Adnan Tanrıverdi'nin anayasa modeli: Başkent İstanbul, resmi dil Arapça! Habertürk canlı yayınından Kemalistler tartışması Herkes Erdoğan'dan beklerken Ali Babacan yaptı Kuzey Kıbrıs Cumhurbaşkanlığı: Bahçeli’nin hakaretlerini aynen iade ediyoruz