Ana Sayfa
16 Kasım 2023 ( 2242 izlenme )
Reklamlar

Yoğun Bakımdaydı: Metin Uca'dan Kötü Haber!

Televizyon programcısı ve sunucusu Metin Uca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda trafik kazası geçirdiğini duyurmuştu. Boyun şah damarının tıkanmasıyla apar topar ameliyat olan ve sağlık durumunun iyiye gitmesiyle dün taburcu edilmesi beklenen Uca, yeniden fenalaşınca operasyona alındı. Entübe edilen Uca’nın kritik 72 saati atlatması bekleniyor.

Tiyatrocu, yazar ve sunucu Metin Uca'nın geçtiğimiz haftalarda rahatsızlanıp kaza geçirdikten sonra boyun şah damarlarının tıkalı olduğu ortaya çıkmıştı.

Yoğun bakımda tedavisi devam eden Uca, sosyal medya hesabından sağlık durumuna ilişkin bir paylaşım yapmıştı.

095724049fg.jpg

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sağlık durumunun iyiye gittiğini belirten Uca, yeniden fenalaşınca operasyona alındı.

Uca’nın menajeri, yaptığı açıklamada sanatçının entübe edildiğini ve kritik 72 saati geçirmesinin beklendiği söyledi.

Yapılan açıklamada “Daha önce güzel haber vermiştim, sevgili Metin Uca’nın durumunun iyiye gittiğini, en kısa zamanda taburcu edileceğini, evde ek tedavilerle eski sağlığına kavuşacağını söylemiştim. 15 Kasım sabahı taburcu edilmesi beklenirken acil bir operasyona alınması gerekti. Operasyondan sonra oluşan komplikasyonlar nedeniyle tedbir amaçlı entübe edildi. 72 saati atlatmayı, ardından kaldığımız yerden tedavisine devam edebilmeyi umuyoruz. Kıymetli doktorlarının, hastane yönetiminin yoğun ve özverili çabalarıyla, sizlerin güzel dilekleriyle hep birlikte bu zorlu süreci aşacağız. Kalbimiz onunla. Onun yaşam felsefesi; “umudu kaybetmemek.” Umudu kaybetmeyeceğiz” ifadelerine yer verildi.

40144307410609424149374781423112270970178340n.jpg


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dev indirim beklenirken benzin ve motorine zam geliyor FETÖ yetiştirmesi olduğu ortaya çıkan Atatürk düşmanı Pelikancı hangi üniversitede görevli Zafer Arapkirli'nin tweetleri üzerine Sedat Peker'den yeni kaset açıklaması Canlı yayında mikrofonu kapatmayı unuttular: Ne para çalıyorlar sen bilmiyor musun?