Anasayfa
25 Şubat 2020 ( 3420 izlenme )
Reklamlar

10 yaşındaki Atakan'a t*****z edilmesini savunan sapık kovuldu

Sosyal medyada gündem olan 10 yaşındaki Atakan Kayalar için skandal ifadeler kullanan Özyeğin Üniversitesi’nde ulaştırma görevlisi olarak çalışan Erkan Naldemirci'nin işine son verildi.

Erkan Naldemirci, sosyal medya hesabından, küçük Atakan için, çirkin sözler sarf etti. Açıkça, çocuk is&tismarını savunan Naldemirci, Atakan'a küfürler de etti.

"İNŞALLAH 11 YAŞINA GİRDİĞİNDE Ö&LÜRSÜN..."

Atakan için, bir sürü küfür savuran Naldemirci, aynı zamanda, "İnşallah 11 yaşına girdiğinde ö&lürsün" diye de belirtti.

ÜNİVERSİTE AÇIKLAMA YAPTI, GÖREVİNDEN ALINDI

Erkan Naldemirci'nin paylaşımlarına sosyal medyada çok büyük tepkiler gelirken, Özyeğin Üniversitesi de harekete geçti. Açıklamada, Naldemirci'nin görevden alındığı belirtildi.

Üniversiteden yapılan açıklamada, "Üniversitemizin ilke ve değerleriyle hiçbir şekilde örtüşmeyen paylaşımlarda adı geçen çalışanın kurumumuz ile ilişiği derhal kesilmiştir" denildi.

Erkan Naldemirci'nin skandal paylaşımı şu şekilde:


“10 yaşında velet ya da benim lisanım ile fırlama pi*, dünya düzeninden bahsediyor bir de akıl veriyor, tek yol anarşi diyor. Basın bunu öyle bir allayıp pulluyor ki, 250 kitap okumuş filozof bilim adamı diye lanse ediyor. Okuduğun kitaplar içinde Allah kelamı yoksa, tevazu yoksa, edep yoksa, sen koca bir hiçsin Atakan bebe. Annene karşı tavrından senin ileride nasıl gö*veren yav*ak olacağın belli zaten, inşallah 11 yaşına girdiğinde ölürsün de başımıza bela olmazsın a* pi*i…”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlahiyatçı Cemil Kılıç karma eğitime karşı çıkanları Afganistan üzerinden uyardı Petrol fiyatları son 4 ayın zirvesini gördü! Akaryakıta yeni zamlar yolda Marmara Üniversitesi'nden o soruya yanıt geldi Barış Pehlivan AKP'den aldığı bilgiyi açıkladı. Erdoğan seçilmezse işleyecek plan ortaya çıktı