Anasayfa
07 Kasım 2021 ( 698 izlenme )
Reklamlar

AKP Atatürkçü oldu

AKP’nin devlet ve millet için çok önemli değişiklikler hayata geçirdiğinin ifade eden Bekir Bozdağ dikkat çeken ifadeler kullandı...

TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı ve AKP Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Kocaeli Kongre Merkezi'nde düzenlenen Kocaeli İmam Hatip Liseleri Mezunları Derneği (KİHMED) 16. Olağan Genel Kurulu'na katıldı.

AKP’nin devlet ve millet için çok önemli değişiklikler hayata geçirdiğinin ifade eden Bekir Bozdağ, “Kadınlar arasında istihdam eşitliğini AK Parti sağlamıştır. Kadınlar arasında siyaset yapma hakkının eşitliğini AK Parti sağlamıştır. Kadınlar arasında eğitim hakkının anayasaya uygun eşit bir hak olarak kullanılmasını AK Parti sağlamıştır” dedi. 

Bozdağ devamında da “Kadınlarla erkekler arasındaki uçurumları AK Parti iktidarı kaldırmıştır. Atatürk tarafından çok büyük bir reformla oy verme hakkı verildi. CHP hep bunu konuştu ama üzerine bir tane bile bir şey koymadı. Atatürk’ün izinden gitmediler. Atatürk’ün izinden biz gittik. Kadınların gasp edilmiş haklarını, seçme ve seçilme hakkının devamı olan seçilme hakkını tam anlamıyla biz hayata geçirdik” diye konuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sigara ve alkole büyük zam geldi Sedat Peker yeni video için harekete geçti ‘AKP, Kesgin’i aklama derdine düştü’ Mansur Yavaş'ın Şişme Dinocan çıkışı gündeme damga vurdu