Ana Sayfa
18 Ocak 2022 ( 3929 izlenme )
Reklamlar

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan bomba iddia! İktidarın korkunç planını açıkladı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, son ekonomik gelişmelere ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sosyal medya hesabından bir dizi paylaşımda bulundu. Kılıçdaroğlu paylaşımlarında şunları ifade etti:

"Nas ve dinî gereklilik söylemleri Erdoğan’ın gerçek sebeplerini yansıtmıyor. Bunu hepimiz biliyoruz. Yoksa buyursun tüm faizleri sıfırlasın. Acı olan şu; tüm bu kötülüğün, bile isteye yapıldığını hepimiz biliyoruz. Ekonomik model filan da yok.

Geriye tek bir ihtimal kalıyor. Erdoğan kaybettiğini biliyor ve çatışma yaratma peşinde, insanları provoke etme peşinde… Bunun sonu, rafların boşalması, insanların açlıkla sınanmasıdır.

Tekrar ediyorum: Bu bir organize kötülük, gözü dönmüş bir deliliktir! Kimse sessiz kalmamalı, herkes nerede durduğunu söylemeli. Çünkü tarih, bu gafleti destekleyenleri de yazacak!"Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abdulhamit Gül'ün ardından AKP kulisleri hareketlendi iddiası AKP üyesi belediyeyi inekle bastı. Belediye başkanı ile görüşmek istedi 'Soylu, Erdoğan'ı Kurtarmak İstedi Ama...' İstanbullular harekete geçti! Kanal İstanbul’un iptali için seferberlik başladı…