Anasayfa
09 Ocak 2020 ( 1387 izlenme )
Reklamlar

Hülya Koçyiğit O Sözleri Söyledi Mi

Sosyal medyada Hülya Koçyiğit‘in, “Emekliler devlete yüktür” şeklinde bir açıklama yaptığı iddia edildi. Koçyiğit ise, bu iddiaların gerçek olmadığını söyleyerek “Emekliler devlete yüktür, şeklinde bir ifadem kesinlikle olmamıştır. Ben de emekliyim” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada, Hülya Koçyiğit’in, “Emekliler devlete yüktür” şeklinde bir açıklama yaptığını iddia edildi. Twtter’da gündem olan Koçyiğit, böyle bir ifade kullanmadığını söyledi. Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’a konuşan Hülya Koçyiğit, “Emekliler devlete yüktür” şeklinde hiçbir şekilde hiçbir yerde konuşma, sohbet veya açıklama yapmadığını söyledi.

Bir dönem Akil İnsanlar Heyeti'nde yer alan Hülya Koçyiğit, Erdoğan için "Bir gün herkes ona teşekkür edecek. Allah razı olsun" ifadelerini kullanmıştı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın birçok davetine de katılan Hülya Koçyiğit, Erdoğan'ın müthiş vizyonu olan bir lider olduğunu söylemiş, "Cumhurbaşkanımız, aileme ve benim duruşuma saygı duyduklarını iletti.

Benim de kendisine çok büyük saygım var. Bir gün insanlar 'İyi ki Marmaray'ı yapmış. Üçüncü havalimanını açmış. Allah razı olsun' diyecek, teşekkür edecek. Kendisi bu ülkeye çok güzel eserler bıraktı" demişti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

140 Milyon Liralık İnanılmaz Vurgun! Aday olacak mı yanıt verdi Nevşin Mengü’den Erdoğan’a ‘Kanal İstanbul’ tepkisi: Alanlara sözler verilmiş! Sağlık Bakanı Koca: Pozitif çıkan yeni hastalar var, akşam açıklayacağım