Anasayfa
02 Ekim 2021 ( 1808 izlenme )
Reklamlar

Melih Gökçek'e camide şok. Cemaat Gökçek'in yüzüne zehir zemberek sözler söyleyip camiyi terk etti

Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Alişan Satılmış Melih Gökçek hakkında çok konuşulacak bir iddiayı gündeme getirdi. Satılmış, Gökçek’in geçen hafta Cuma namazı için gittiği camiyi cemaatin terk ettiğini belirtti.

Hakkında FETÖ soruşturması açılan ve bu kapsamda savcılığa ifade veren Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek’e bir şokun da cami cemaatinden geldiği öğrenildi.

İddianın sahibi olan Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Alişan Satılmış, Gökçek’in geçen hafta Cuma namazı için gittiği camiyi cemaatin terk ettiğini ifade etti.

Satılmış sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi; "Geçen hafta cuma namazına gittiği camide İ. Melih Gökçek'in yanlarında saf tuttuğunu gören cami cemaati 'Biz tüyü bitmedik yetimin hakkını yiyenlerle aynı camide saf tutup Allah'ın huzuruna duramayız' diye camiyi terk etmişlerdi. Takip edin bu cuma İ. Melih hangi camiye gidecek"

Gökçek’in dün ise Cuma namazı için hangi camiye gittiği ve benzer bir durumu yaşayıp yaşamadığı ise bilinmiyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fatih Erbakan Adnan Oktar'cı çıktı, şok detaylar Veyis Ateş Sedat Peker’e meydan okudu. 13 tane tweet birden attı SADAT'ın 19 Mayıs mesajına tepki yağdı. Apar topar sildiler Her şey bu fotoğrafla başladı