Anasayfa
12 Mayıs 2022 ( 639 izlenme )
Reklamlar

Nagehan Alçı şimdi de kafayı Mansur Yavaş'a taktı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz gezisine katılmasının ardından tepkilerin hedefi olan Nagehan Alçı’dan bu kez Mansur Yavaş çıkışı geldi..

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Karadeniz gezisinde Habertürk yazarı Nagehan Alçı’nın da eşlik etmesi kamuoyunda tepkilere yol açmıştı.

Hem iktidara hem de FETÖ’ye verdiği destekle bilinen Nagehan Alçı’nın bu kez hedefinde ise Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş vardı.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun hapis cezası alması ve siyasi yasak getirilmesinin ardından Alçı, Twitter hesabından Yavaş’a çağrıda bulundu.

“Canan Kaftancıoğlu hapse girecek ve aynı gün çıkacak. Ama siyasi yasaklı olacak. Son derece ince bir politik hesap yapılmış” diyen Alçı, “Bu arada Mansur Yavaş ve Ümit Özdağ’dan hala ses yok. Bravo, ne kadar demokrat olduğunuzu kanıtlıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Un fiyatı dudak uçuklattı fırıncılar şokta ‘Kıtlık geldi de haberimiz mi yok’ AKP Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu büyük oyunu bozdu Atatürk’e lanet okuyan Mustafa Demirkan'ın yeni görevi ortaya çıktı Erdoğan'a sert tepki: AKP tabanı aptal değil