Anasayfa
15 Haziran 2021 ( 1893 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker'den bir paylaşım daha

Hakkında suç örgütü kurmak iddiasıyla dava açılan Sedat Peker'in hedefinde bu kez de CHP var.

Organize Suç Örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma açılan Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu.

Peker'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle;


Peker daha önce, "CHP yetkilileri, siz İş Bankası’nın yasal hissedarı değil misiniz? Paramount Oteli’ndeki çökme ekibinin içinde olan, süslü sülünün koruma müdürü ekrem gülerin o bankada ne işi var hiç soruyor musunuz? Merak etmiyor musunuz?" demişti.

Peker şöyle devam etmişti:

CHP yetkilileri, aynı zamanda Silivri Emniyet Müdürü’nün intiharından da sorumlu olan bu şahıs İş Bankası yönetim kurulunun baş danışmanlığını yapıyor.

Veyis ateşle beraber Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta isteyen, geceliği 100 bin lira olan kaldığı Paramount Otelin faturasını yayınlayamayan bu kişinin finans konusunda nasıl bir dehası var ki emeklilikten sonra o göreve atanıyor?

CHP yetkilileri, vatandaşlarımız şöyle düşünmez mi, ana muhalefet partisi ortağı olduğu bankadaki bu usulsüzlüğe ses çıkarmazken, bütün ülkedeki sorunlara karşı nasıl bir çözüm önerebilir?

CHP yetkilileri, İş Bankası yönetimini kendileri ya da yakınları hakkında fetö soruşturmanız var diyip korkutularak, süslü sülünün koruma müdürünün İş Bankası yönetim kurulu danışmanlığına getirildiğini bütün herkes bilmektedir.

CHP yetkilileri, aldıkları kredileri ödeyemedikleri için bankaya kalan ya da ihale yoluyla satışa çıkarılacak otellerin ve büyük mülklerin üstüne kanuni görüntü altında çökmek için bu şahsın özel olarak oraya monte edildiğini görmüyor musunuz?

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gezi Parkı davasında Osman Kavala’ya tahliye kararı ANKETLERDEN ÇARPICI SONUÇLAR: Toplum, Süleyman Soylu'ya mı yoksa Sedat Peker'e mi inanıyor? Lütfü Türkkan Öyle Bir Konuştu Ki... SANSÜRSÜZ YAYINLIYORUZ! Antalya'da göndere Afganistan bayrağı çekildi