Ana Sayfa
11 Ağustos 2022 ( 22314 izlenme )
Reklamlar

Sedat Peker seçimde kimin kaybedeceğini açıkladı. Doğu Perinçek'in FETÖ iddialarına cevap verdi. Zincirleme 17 tweet attı

Sedat Peker ile Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek arasındaki gerilim tırmanmaya devam ediyor. Aydınlık Gazetesinin "Sedat Peker'in FETÖ'ye 'zarif' selamı: Hiçbir cemaati hedef almadım hakim bey" başlıklı haberinden sonra Sedat Peker peş peşe 17 tweet attı.

Organize suç örgütü kurduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı bulunan ve şu an yaşamını Birleşik Arap Emirlikleri'nde sürdüren Sedat Peker ile Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek arasındaki gerilim, Aydınlık Gazetesinin bugün yayımlanan 'Sedat Peker'in FETÖ'ye 'zarif' selamı: Hiçbir cemaati hedef almadım hakim bey' başlıklı haberiyle daha da alevlendi. Haberin ardından Peker'den gelecek yanıt merakla beklenmeye başlandı.

Aydınlık Gazetesinin haberinin ardından Peker'in açıklamalarının paylaşıldığı Deli Çavuş adlı hesaptan 17 tweetlik paylaşım yapıldı.


Deli Çavuş adlı hesaptan Peker adına yapılan paylaşımlar şöyle:

Ulan çakma doğu, şimdi ben sana ne diyeyim? Hani fetullah gülen’e selam yolladığım görüntüleri yayınlayacaktın. Yayınlayamadığın için sana bahşettiğim tüm o kelamlar ( aşağılık, iğrenç, dönek, k*pek vb. ) sen yaşadığın sürece senin ünvanların olacak. Gazetenizde yayınladığınız “Sedat Peker’den fettullah’a ince selam” bölümünü burda yazınca, insan içine de çıkamayacaksınız diyeceğim ancak sizde öyle bir onur, gurur, şeref olmadığı için etkilenmeyeceksiniz bile. Savcılık bana Öztürkler internet sitesini kurma amacımın dini cemaatlere karşı zarar vermek amacını taşıdığı suçlamasını yöneltince, bende cevap olarak “Öztürkler internet sitesinin kuruluş amacı dünyadaki bütün Türklerin bir çatı altında buluşturularak, tanışmalarını sağlamaktır” dedim. 3 dilde yayın yapan tek internet sitesiydi. ( Türkçe, Rusça, İngilizce ).

Ayrıca sahibi olduğum Öztürkler internet sitesinde 24 saat sesli olarak Kur’anı Kerim yayını yapılıyordu. Öztürkler sitesinde dini cemaatlere ve mütedeyyin insanlara karşı yapılmış bir tane haber varsa savcılığın bu haberleri dosyaya koyması gerekir”, dedim ve devam ettim. “Şahsıma Aleksandr Dugin isminde bir Rus’un fikir öncülüğünü yaptığı Rusya ve Çin ile beraber Avrasyacılık faaliyetleri yapmak amacı taşıdığımızı savcılık iddia etmiş, benim Avrasyacılığım eski adı ile Turan olan yeni ismi ile Birleşik Türk Devletlerinin kurulması amacıdır. Kafkasya’da büyük atalarımı öldürenlerle yan yana gelerek, bir yapı oluşturmayı düşünmem hayal bile edilemez”dedim. Ulan çakma doğu, bunun fettullah gülen’e ince selam çakmayla ne ilgisi var? Savcılık bana tüm dini cemaatlere ve mütedeyyin insanlara zarar vermek için Öztürkler internet sitesini kurduğum suçlamasını yapıyor, bende cevap veriyorum. Benim enerjimi harcamam için senin tasmanı tutanlar seni benim önüme sürüyorlar ya, tasmanı tutan efendilerine söyle; benim önemli işlerim var. Seçime 2 ay kala çalışmalarımı tamamlamış olurum. 80 yaşına gelmişsin, gündemde kalmak adına meşhur olmak isteyen genç popçular gibi filmler yapıyorsun. Sonra da rezil oluyorsun. Ulan doğu, ceketinin kolu yok dümenlerinin sonu yok. 40 yaşından genç kardeşlerim, video çektiğim zamanlarda söylemiştim ya; “yenilecekler. Çünkü Gayretullah’a savaş açtılar, bana değil. Yüce Allah’a yenilecekler” demiştim. Çünkü Yüce Allah bunlardan elini çekti. Artık altına dokunsalar, altın değerini kaybedip demire dönüşecek demiştim.

Bir çoğunuz Gayretullah’a savaş açmanın ne demek olduğunu anlayamadığınızı söylemiştiniz. Bir örnek vereyim; doğu perinçek aslında ateisttir.(kimsenin inancına karışmam) Ateist yazarların yazmış olduğu kitapların bazılarında, doğu perinçek’in yazdığı önsözler vardır.

Hem o yazılar, hem de kendisinin yazdığı başka yazılar inançsız olduğunun en büyük kanıtıdır.(ben bunu eleştirmiyorum) Şu an ülkemizi yöneten Ak parti hükümeti siyasal islamcıdır. Siyasal islamcı olan Ak parti hükümeti İran’ da düzenlenecek olan uluslararası islami bir toplantıya temsilci olarak ateist olan doğu Perinçek’i yollarsa, işte bu Gayretullah’a savaş açmaktır. Neticesinde ne mi olur? Birkaç gün önce, Konya da düzenlenen uluslararası islam ülkeleri spor organizasyonuna Sn. Cumhurbaşkanımız katıldığı halde, katılım oranı %10 ile sınırlı kalır. Trübünlerin %90’ı boş kalır. Ya da Sayın Mehmet Ali çelebi üsteğmenin, iktidar lehine yaptığı açıklamalardan sonra, Alevi gençlerinin içinde çok az da olsa bir sempati toplamayı başarırken. sonrasında yapılan Cemevi ziyaretinde Hz.Ali Efendimizin, Hacı Bektaşı Veli Hazretlerinin, Gökbörü Atatürk’ün resimlerini kaldırtarak, oluşan çok az sempatiyi tüm Alevi camiasının içinde büyük bir nefrete dönüştürmektir, Gayretullah’a savaş açmak. Elini nereye atarsan her yer kurur. Pırlantaya dokunsan cama dönüşür. Altına dokunsan tenekeye dönüşür. Diyorsunuz ya, Sedat Peker’in anlattığı her şey doğru çıktı. Gayretullah’a savaş açmanın kesin mağlubiyetle sonuçlanacağını görmek için, 2023 seçimlerinin sonucunu bekleyin. Göreceksiniz, bu dediğim de çıkacak. Yüce Allah’ı kimse yenemez.(LA GALİBE İLLALLAH) Uluslararası islam organizasyonuna halkının büyük çoğunluğu müslüman olan Türkiye’yi temsilen ateist doğu perinçek’i yollarsan, göklerden gelecek kararla cezalandırılırsınız. Bunu görebilmek için, din alimi olmaya gerek yok. Sadece inanç sahibi olmak yeterlidir. Çakma doğu, fetullah gülen’e selam yolladığım yalanını kanıtlayamadın. Bundan sonra sen; yalancı, sahtekar, alçak, dönek, k*pek olarak anılacak ve hatırlanacaksın. Benim çalışmam lazım. Size ayıracak vaktim yok. YENİLECEKSİNİZ…"
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu kadar insafsızlık olmaz. 4 bin 600 lira olan kiraya bakın ne kadar zam yaptı. 4 öğrenci genç kadını gece yarısı dışarıya attı Engin Altay: "Erdoğan asgari ücretin 31 katı maaş alıyor! Bu soygun düzenidir!" İtiraz geldi... Fenerbahçe'den Kayserispor maçı açıklaması: Bu karar kabul edilemez Acı olay! Baba ve oğlu, 5 gün arayla hayatını kaybetti