Home
2019-05-09 05:20:36 ( 1025 izlenme )
Reklamlar

AKP, Saadet Partisi'ne operasyon hazırlıyor

İYİ Parti'li Aytun Çıray, AKP’nin Saadet Partisi'ne yönelik bir operasyon hazırlığı içinde olduğunu öne sürdü.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Aytun Çıray, AKP’nin Saadet Partisi'ne yönelik bir operasyon hazırlığı içinde olduğunu öne sürdü. Çıray, ‘Temel Karamollaoğlu'nun altını boşaltma operasyonu yapıyorlar. Genel Başkan ile, SP tabanının arasını bozmaya çalışacaklar’ dedi.

YSK’nın iptal kararının ardından seçimleri boykot etmeyi tartıştıklarını ancak ‘' Sandıkları patlatarak reaksiyonumuzu ortaya koyma kararı aldık” diyen Çıray,

"Türk demokrasisi YSK kararı ile büyük yara aldı. İmamoğlu’nun seçilmesi ile tünelin ucundaki ışık görülmüştü. Şimdi tünelin ucuna kaya konuldu. Biz o kayayı kaldırıp milleti ışığa kavuşturacağız. YSK artık gayrimeşrudur, derhal görevini bırakmalıdır. Türkiye ne yazık ki yıkılmakta olan bir devlet görüntüsü veriyor. Ama İstanbul'da şerden hayır çıkacak" dedi.

"AKP'li siyasetçiler tarafından bana bir bilgi ulaştırıldı" diyen Çıray, "Temel Karamollaoğlu’nun altını boşaltma operasyonu çalışması yapıyorlar. Karamollaoğlu ile SP tabanının arasını bozmaya çalışacaklar. SP’nin İstanbul'da aldığı 100 bin oyu nasıl AKP'li adaya çeviririz stratejisi içindeler" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmamoğlu'nun Belediye Verilerinin Kopyalanması Talimatına Mahkemeden Yürütmeyi Durdurma Kararı Ahmet Hakan'dan Fatih Portakal'a gönderme: Eğer korkuyorsan... AKP'den MHP'ye gözdağı: Meydan okumaya devam ederse... AKP-MHP arasında ‘Elazığ’ krizi!