Home
18 Temmuz 2021 ( 2791 izlenme )
Reklamlar

Anonymous ve Sedat Peker birbirine girdi

Uluslararası alanda tanınan hacker grubu Anonymous, organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma açılan Sedat Peker'e “Yürü git, faşist" ifadelerini kullandı.

Çektiği videolar ve yaptığı Twitter paylaşımlarıyla gündeme gelen Sedat Peker, ünlü hacker grubu Anonymous'un kendisi hakkındaki ‘bilgi saklama’ iddiaları üzerine açıklama yapmıştı.

"BİLGİ SAKLIYOR MUYUM? EVET SAKLIYORUM"

Peker de hacker grubuna cevap olarak bilgi sakladığını açıklamış, "Doğru söze bizim inancımızda 'amin' denir. Ben bunu zaten açıkça söylemiştim, yani bu bir sır değil. Bilgi saklıyor muyum? Evet saklıyorum, ancak her bilginin paylaşılacağı bir zaman elbet ki var. Kimse kusura bakmasın, ben kimsenin işine karışmam, ancak kendi işime de kimseyi karıştırtmam" demişti.

Anonymous, kendilerine yanıt veren Peker'e ilişkin Twitter hesabı üzerinden şunları yazdı:

"Sedat Peker bize hitaben laf salatası yapmış. Kendisine cevabını sonra vereceğiz. Şimdilik kendisine diyebileceğimiz tek şey: 'Yürü git, faşist'"


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gelecek Partisi'nden Bahçeli'ye 'Serok Ahmet' videosu İşte Türkiye'nin Enflasyonda Yarıştığı Ülkeler! Selçuk Bayraktar'ın uçan araba yorumu Ekrem İmamoğlu, 'Ona çalışmayız' diyen İBB personeli hakkında karar verdi!