Anasayfa
01 Eylül 2021 ( 786 izlenme )
Reklamlar

CHP'li Başarır'dan Melih Gökçek'li Vahap Seçer tepkisi... "Gökçek'e soruşturma yok, iki köpeğin havlamasına var"

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer hakkında, sokakta iki köpeğin havlamasından ürken polisin şikayeti üzerine soruşturma açılmasına tepki gösterdi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer hakkında, sokakta iki köpeğin havlamasından ürken polisin şikayeti üzerine soruşturma açıldı.

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, soruşturmaya; “İhalelerle Ankaralıyı zarara uğratan Melih Gökçek hakkında bir tek soruşturma yok. İki köpeğin havlaması üzerine bir memurun şikayetiyle soruşturma açılıyor. Vah benim güzel ülkeme” dedi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Vahap Seçer hakkında sokakta iki köpeğin havlamasından ürken polisin şikayeti üzerine soruşturma açıldı.

Mersin Valiliği’nin açtığı soruşturma kapsamında Seçer, müfettişlere ifade verdi. Seçer, hakkındaki soruşturmayı; sosyal medya hesabından şöyle duyurdu:

“Zaytung haberi değil gerçek! Sabah namaza giderken havlayan köpekten ürken ‘polis memuru’nun şikayeti üzerine Valilik'in gönderdiği müfettişe ifade verdim. Korktuğu için beni şikayet eden memura mı, bu şikayeti ciddiye alıp soruşturma açana mı yanayım?

Allah sonumuzu hayretsin. Üstelik, ifadesinde belediyemize başvuru yaptığı halde yerine getirilmediğini öne süren bu şahsın, başvurusu da Teksin Mersin (şikayet hattı) tarafından aynı gün içinde işleme alınmış ve sonuçlandırılmıştır.”
CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ise Seçer hakkında açılan soruşturmayı şöyle değerlendirdi:

“Şimdi anlatacaklarıma sizler de inanamayacaksınız. Mersin’de iki köpek, sabah namazını kıldıktan sonra yürüyen bir polis memurunu ürküttüğü için, havladığı için Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer’den şikayetçi oldu. Mersin Valiliği soruşturma başlattı. Ve bugün Mersin Belediye Başkanımız, müfettişlere ifade verdi.

Evet, sabah namazını kıldıktan sonra, Ankara Belediyesi’ne giden; attığı imzalarla, verdiği ihalelerle Ankaralıyı milyarlarca lira zarara uğratan Melih Gökçek hakkında bir tek soruşturma yok. Ayakkabı kutularıyla ilgili bir tek soruşturma yok. Yolsuzlukla ilgili bir tek soruşturma yok. Mersin sokaklarında iki köpeğin havlaması, bir memuru ürkütmesi yüzünden soruşturma açılıyor.

Vah benim güzel ülkeme. Gerçekten ‘Şaka mı, gerçek mi?’ dedim. Sayın Başkanla konuştum, gerçek çıktı. Yazıklar olsun.” 

Bir şunu diyen bir yazı 'Vahap Seçer @SecerVahap Zaytung haberi değil gerçek! Sabah namaza giderken havlayan köpekten ürken "polis memuru" nun şikayeti üzerine Valilik'in gönderdiği müfettişe ifade verdim. Korktuğu için beni şikayet eden memura mı bu şikayeti ciddiye alıp soruÈturma açana mı yanayım? Allah sonumuzu hayretsin! T.C. MERSİN CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI Soruşturma No: 2021/30274 YAKANDI İFADETUTANAĞI Şikayetçi İçin) IFADE VERENİN umarası Soyadı Baba Adı Kayıth Yer Ikametgah Yahut Mesken Adresi Adresi Ev-ls-C-Irtibat) Mersin Emniyet Müdürlüğo Hali, Çocuk Sayısı Polis Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı Müracaat Bürosu delillerin koşuluyla vıldan isteme, hulunmaması kullanma muhafaza Dilekçemde 07/06/2021 tarihli şikayet yukanıda dresimde Akabinde Bunun Izcrine yoldan 23/05/202 Büyükşehir' görseli olabilir


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Diyanet İşleri Başkanlığı: Cuma namazı kılınacak "Bu uyarıları alıyoruz" diyen İmamoğlu, böyle seslendi: "Kabusu ben hissediyorum" Z kuşağı dedikleri bu gençler mi Vatandaşlar İmamoğlu İçin "Biz Böyle Bir Şey Görmedik" Dedi!