Ekrem İmamoğlu herkesten rica etti: Lütfen bu videoyu paylaşın

1071 izlenme2019-05-10 02:48:39
Reklamlar
31 Mart’ta İstanbul seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir video paylaştı ve herkesin de paylaşmasını istedi.

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) 6 Mayıs tarihinde AKP’nin itirazını kabul ederek İstanbul seçimlerini iptal etti. YSK, 31 Mart’ta İstanbul seçimlerini kazanan Ekrem İmamoğlu’nun mazbatasını da iptal ederek elinden aldı. YSK, İstanbul’da yeni seçim tarihini 23 Haziran olarak belirledi.

31 Mart’ta İstanbul seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir video paylaştı. 31 Mart günü sandıklarda yaşananları canlandırarak herkese anlatan İmamoğlu, aynı zarfa konan dört pusuladan, sadece İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı pusulasının iptal edilmesini eleştirdi.

“31 Mart günü sandıkta neler yaşandığını sizlere tek tek anlattım” diye mesaj yazan Ekrem İmamoğlu, “Siz de eşinizle, dostunuzla, komşunuzla, haksızlığa uğramış 16 Milyon İstanbullu hemşehrimle lütfen paylaşın. Paylaşın ki bilsinler; bu kez oylarını demokrasi ve adalet için de versinler. #HerŞeyÇokGüzelOlacak” ifadelerini kullandı.

İşte o Ekrem İmamoğlu’nun “eşinizle, dostunuzla, komşunuzla, haksızlığa uğramış 16 Milyon İstanbullu hemşehrimle lütfen paylaşın” dediği video:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Burhan Kuzu'dan kovulan Buket Aydın'a destek: Tarafsız haberlerini keyifle izliyorduk Gökhan Özoğuz’dan ‘AKP’li Ali İhsan Yavuz’a tepki HDP'den İstanbul kararı Artvinliler, Ekrem İmamoğlu için böyle bekledi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İlk işi Atatürk'ü indirmek oldu